Dilimlenmiş Yüz efekti #2 (Snoop Dogg)

KerimDesign

Katılımcı Üye
17 May 2018
283
48
Ofis

Orjinal Fotoğraf
Bu efekti seri olarak devam ettireceğim toplam 10 tasarım şeklinde istediğiniz bir ünlüyü yorumlara belirtirseniz sırayla yapacağım
teşekkürlerinizi eleştrilerinizi bekliyorum.​

Son düzenleme:

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,411
129
4
xD
Ellerine sağlık efsane bir seri :D üstteki arkadaşa katılıyorum sıradaki massaka olabilir :D

Sheldon

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
939
138
-
Yılların koskoca Snoop Dogg'u renkli karpuz olmuş ya :D

Ellerine sağlık.

KΛRΛ

Uzman üye
26 Mar 2018
1,233
202
Sanırım dekupe sırasında pen kullanmıyorsunuz oval kısımlarda pen ile çizimlerde (açılı olarak özellikle) çok daha güzel sonuçlar alınabilir. Elinize sağlık başarılar :)

KerimDesign

Katılımcı Üye
17 May 2018
283
48
Ofis
Dekupe geliştirilebilir
Dekupe bana ait değil hazır png
Eline emeğine sağlık KerimDesign bu ne hız böyle :)
Teşekkür ederim Dcde bomba gibi Bi giriş yapacağımı söylemiştim :)
Eline emeğine sağlık
Teşekkür ederim
Eline sağlık massakayı da yapsana xD
Ankete ekledim
Ellerine sağlık efsane bir seri :D üstteki arkadaşa katılıyorum sıradaki massaka olabilir :D

E hocam bu da oyun hamuru gibi ponçik olmuş :D

Snoop dogg u bu hale getiren hayat bize neler yapmaz. :)

Kesimlere biraz daha çalışmalısın.
Kesimler bana ait değil

Yılların koskoca Snoop Dogg'u renkli karpuz olmuş ya :D
:)
Ellerine sağlık.
Teşekkür ederim
Sanırım dekupe sırasında pen kullanmıyorsunuz oval kısımlarda pen ile çizimlerde (açılı olarak özellikle) çok daha güzel sonuçlar alınabilir. Elinize sağlık başarılar :)
Dekupe bana ait değil
Teşekkür ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.