Discor Nitro Nasıl Buluyorlar?

ivandrakula

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
781
0
T Ü R K
bu aralar discord nitro methodları ile bedavaya nitro alıyorlar youtubede videolara baktım hiçbiri işey yaramıyor bu kadar nitroyu nereden buluyorlar bunlar bu konu hakkında yardımcı olabilecek varmı acaba?

ByQueny

Uzman üye
8 Ara 2018
1,281
1
Cevap: Discor Nitro..

Çoğu yasal olmayan yollarla yapılıyor örnek vermek doğru olmaz. Tavsiyem yapmaman, yakın bir zamanda nitro genarator yazılımları vardı onlar hala çalışıyor mu emin değilim.

ivandrakula

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
781
0
T Ü R K

Hocam Adamlar Bildiginiz sunucu acmış şu görevi yap kazan tarzında ve yapanlarada akın akın veriyoralar birkac tanede nitro ben yapabilsem iyi olurdu

ByQueny

Uzman üye
8 Ara 2018
1,281
1

hocam yabancılar türkte olsa hiç söylerlermi :)

Herkese akın akın dağıttığını söylemiştin. Çok zor bir yol olmasa gerek. Böyle otomatik bir sistem ise belli bir algoritma ile çalışıyordur. Discord nitro kodlarının yapısına benzer nitro kod oluşturup, bunları deneyerek doğru sonuç verenleri paylaşıyor olabilirler. Belki de bir saldırı yaparak çaldıkları nitro kodlarını paylaşıyor olabilirler.

ivandrakula

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
781
0
T Ü R K

Herkese akın akın dağıttığını söylemiştin. Çok zor bir yol olmasa gerek. Böyle otomatik bir sistem ise belli bir algoritma ile çalışıyordur. Discord nitro kodlarının yapısına benzer nitro kod oluşturup, bunları deneyerek doğru sonuç verenleri paylaşıyor olabilirler. Belki de bir saldırı yaparak çaldıkları nitro kodlarını paylaşıyor olabilirler.

sunucularına akın akın üye geliyor 5bin varlar ve invite yaptırıyorlar 15 invite klasik 1 aylık nitro tarzında hocam bunlar bir methodunu bulmuş olmaları gerek youtubede biraz araştırdım metodlar var ben yaptım bende olmadı veya generator programaları var

sinirlikemik

Yeni üye
9 Eki 2019
49
0

siteleri-ytb kanalalrını takip etmeye devam et. Çünkü kısıtlı sürelerde gerçekleşiyor o işlemler. Hile mile de yok...gibi bir şey..uyanıklık desek dah iyi olur.

EscobaR'

Üye
18 Nis 2020
139
0
Los Angeles

Discord Nitronun methodları var Evet, ama kimse sizinle ücretsiz paylaşmaz her sistemde bir açık vardır :), Youtube'ye atılanlardan bazıları yanlış bazıları ise fixlenmiş methodlar Şahsen bende 90 İnviteye 30 Boost basıyorum :D

'Türk

Moderasyon Ekibi Direktör Yrd.
5 May 2020
2,432
33
1,498
K E R K Ü K
Merhaba.

güncel olarak bir hile bulunmamaktadır fakat bazı rus siteleri toplu alımda 15 - 20 nitroyu 10 türk lirasına tekabul edecek civarda satmakta.

25x veya 50x davet yap kazan diyenler ya kazık yada toplu alım yapan discord sunucularıdır.

raVend1

Yeni üye
4 Ara 2020
1
0
öyle bir hile olduğunu düşünmüyorum ne de olsa bir abonelik.Eylül,ekim aylarında xbox gamepass alınca hediye olarak 3 ay veriyordu onu da hileden sayamayız.

TriggerCAT

Üye
30 Eyl 2017
89
1
fsociety
Discord nitroyu genelde CC kullanarak alıyorlar, hilesi malesef yok. Xbox'dan 5 liraya game pass alıp içinden discord nitro çıkıyordu eskiden, kapandı artık o kampanya. CC'yide kime sorsan önermez.

"Kayra

Uzman üye
10 Ara 2017
1,666
1
214
AK-47
Xbox game pass etkinlikleri bulunuyor game pass alıyorsunuz ve size 3 aylık Discord nitro hediye ediliyor Googleye Xbox game pass Discord nitro yazarsanız detaylı bilgi alabilirsiniz

Heyguysbro01

Yeni üye
7 Ara 2019
47
5
Salad.io Adlı Uygulama Sayesinde Nitro Alabilirsin.
Peki Bu Uygulama Ne İşe Yarar?:
Salad.io Anakart & Ekran Kartınızı Kullanarak Bitcoin Mining Yapar Sİz Sadece Uygulamayı Açıp Beklemeniz Yeterli. Yaklaşık 3-4 Günde 5 Dolar Civarı Para Elde Ediyorsun Bu Parayla Discord Nitro Alabilirsin. Salad.io Kodlarını Araştırarakda 2x Bitcoin Mining Yapabilirsin
Ama Dikkat Etmen Gereken Şey Ekran Kartına Salad.io Zarar Verebilir Diye Bir Söylenti Var Ben Şahsen İnanmıyorum Ama Bunu Söylenem Gerekti :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.