Discord Account Creator

15 Eki 2019
222
26
hocalarım bana telefondan kullanabileceğim ( termux , yada sistem yapıcak bana log atıcak bi yerden falan) discord account creator toolu lazım. hadi diyelim onu buldum birde chatpca mıdır nedir o korumayı geçmesi lazım. onun içinde bulmam lazım. aslında var ama internettekiler dolarla alışveriş yapıyorlar. nasıl bulabilirim yardımcı olurmusunuz.

Çözüm
Merhaba. Şuan piyasadaki ücretsiz yazılımlar çalışmamakta. Çalışanlar ise tempmail ile doğrulanıyor herhangi bir sunucuya girdikten sonra token patlıyor. Ondan dolayı ücretli mail + sms onay + captcha yapan programlar mevcut onlarında fiyatları ufuk bir fiyatta. Aylık 5-10bin bir gideriniz olur. Düşünün mail ve sms onaylı tokenler tanesi 4₺ İle 7₺ arasında satılmakta :)

ωσитαѕ

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
3,874
483
6
Merhaba. Şuan piyasadaki ücretsiz yazılımlar çalışmamakta. Çalışanlar ise tempmail ile doğrulanıyor herhangi bir sunucuya girdikten sonra token patlıyor. Ondan dolayı ücretli mail + sms onay + captcha yapan programlar mevcut onlarında fiyatları ufuk bir fiyatta. Aylık 5-10bin bir gideriniz olur. Düşünün mail ve sms onaylı tokenler tanesi 4₺ İle 7₺ arasında satılmakta :)

Çözüm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.