Discord.js buy fonksiyonu nasıl ekleyebilirim?

27 May 2023
188
44
Beyler Şuanda Bir Proje Geliştiriyorum Ve Bu Proje İçin Buy Komudu Lazım .buy (satın alınacak sayı) yazıldığından account.json dosyasından random bir hesap seçip onu dm aracılığıyla göndericek ve bunun için bir ücret kesicek bunu nasıl yapabilirim bildiğiniz bir video v.s. varsa yardım edebilirmisiniz?

Carlonhack

Uzman üye
20 Şub 2022
1,337
11
341
Beyler Şuanda Bir Proje Geliştiriyorum Ve Bu Proje İçin Buy Komudu Lazım .buy (satın alınacak sayı) yazıldığından account.json dosyasından random bir hesap seçip onu dm aracılığıyla göndericek ve bunun için bir ücret kesicek bunu nasıl yapabilirim bildiğiniz bir video v.s. varsa yardım edebilirmisiniz?
İlk önce sanal pos alman gerekli ve bunu koda dökmen lazım discord botu ile nasıl yapılır bek fikrim yok

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,763
20
508
24
Praise The Fool
Programın tüm işleyişini yazıp bunu nasıl yaparım demişsin. Tam olarak hangi aşamada sen devreye giriyorsun? Bir sorudan öte daha çok program isteği olmuş bu sanki... Nasıl yapacağın tam olarak söylediğin gibi aslında;

1. Kullanıcının .buy yazdığını tespit edeceksin.
  2. İşlemleri yapmadan önce ücret keseceksin
  3. Account.json dosyasından random hesap seçeceksin
  4. DM'den kullanıcıya göndereceksin.

Peki tam olarak soru ne? Bunu nasıl yapabilirimin cevabı tam olarak yukarıda yazdığı gibi zaten. He eğer hangi kodu yazıcam onu da söyle diyorsan bu soru değil program isteği olur.

27 May 2023
188
44
Programın tüm işleyişini yazıp bunu nasıl yaparım demişsin. Tam olarak hangi aşamada sen devreye giriyorsun? Bir sorudan öte daha çok program isteği olmuş bu sanki... Nasıl yapacağın tam olarak söylediğin gibi aslında;

1. Kullanıcının .buy yazdığını tespit edeceksin.
  2. İşlemleri yapmadan önce ücret keseceksin
  3. Account.json dosyasından random hesap seçeceksin
  4. DM'den kullanıcıya göndereceksin.

Peki tam olarak soru ne? Bunu nasıl yapabilirimin cevabı tam olarak yukarıda yazdığı gibi zaten. He eğer hangi kodu yazıcam onu da söyle diyorsan bu soru değil program isteği olur.
program isteğide sayılabilir ama tam kodu istemiyorum bunu nasıl yapıcağımı öğreten bir video yada açıklayıcı bir metin istiyorum

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,763
20
508
24
Praise The Fool
program isteğide sayılabilir ama tam kodu istemiyorum bunu nasıl yapıcağımı öğreten bir video yada açıklayıcı bir metin istiyorum
Bu kadar spesifik bir isteğin tek bir videosu olduğunu sanmıyorum. Öyle bişi olması için tam olarak istediğini yapan bir programı yazan adam bunu videoya almış olması lazım. Youtube'da iki arama yap yoksa yoktur ben bilmiyorum. Açıklayıcı bir metin de pek mümkün değil çünkü 2 satırla açıklanacak bişi değil neyi açıklamamı bekliyorsun tam olarak?
Tek tek hangi kodları yazman gerektiğini mi sıralayayım, bunu programı yazmaktan çok farkı yok.
Sunucudaki X yazı kanalını dinle, gelen mesajları filtrele. nokta ile başlayanları ayır. devamında buy demişse işlemleri başlat.(veya direkt discord commands kullan, nasıl hiçbir fikrim yok öğren.)
mesajı yazan kullanıcınının ID'sine ulaş, veritabanından bilgilerini kontrol et, para miktarını kontrol et, uygunsa devam et değilse hata döndür;
devam ediyor; json dosyasını oku, rastgele sayı üret, seç birini, mesaj gönder.
Oldu mu?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.