Discord Nitro Avatar Bedava

31 Ara 2018
72
0
Discord Beleş Nitro Almanız İçin Gerekli Aşamalar Anlatıyorum Adım Adım Yapınız

Token Nasıl Alınır Adımları İzleyiniz

1.Adım
fvaz8.png

2.Adım
fvHfj.png

3.Adım
fvNuo.png

4.Adım
fvjMH.png

Discord Nitro Avatar Adım Adım İzleyin

1.Adım
fvWkN.png

2.Adım
fvtu0.png

3.Adım
fv31q.png

4.Adım
fv8wY.png

5.Adım
fvfkM.png

6.Adım

http://g.recordit.co/GTFFnn6eC7.gif
Giften İzleyiniz

Bu Komutu Discord Sunucusunda Yazın Örnek !avatar https://cdn.discordapp.com/avatars/354910610636668931/942ddc481f6d4e9ff73d1fbd80d0b870.png?size=128

+ Discord Nitro Avatar: Tıkla

+ İndirme Linki: Node.JS Olmalı Tıkla

+ İndirme Linki: Tıkla

+VirusTotal Sonuçları:Tıkla

Hayırlı Sabahlar

Son düzenleme:

woax

Katılımcı Üye
29 Eki 2018
709
1
Ankara
Nitronun tüm özelliklerini gösteriyor mu ? Yoksa sadece hareketli avatar mı ?

Reeves

Üye
29 Mar 2019
156
0
Dosyalar

Mrhaba verdiğiniz Discord_Nitro_Avatar!ın içindeki dosyaları bir yere atmak gerekiyor mu ? Bide Ben opera kullanıyorum bende Token çıkmıyor Chrome indirmelimiyim ?

31 Ara 2018
72
0
Operadan Olurda 1 Yazı Yada Logo Bulup Sağ Tıklayıp Öğleyi Denetle Yapmanız Eğer diyorsanız Ben Yapamıyorum Chrome İndirip F12 Basın Ve Adımları Tek Tek Yapın​

31 Ara 2018
72
0
Moderatör tarafında düzenlendi:

UmutBey881

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
316
0
İstanbul
tokenimi ve id mi doğru girdiğim halde bot gözat çıkıyor yönetici olarakda çalıştırmıyorum çalıştırmayıda denedim bu dosyaları biyere atmamızmı lazım fln biraz açsanız şiyi olur

31 Ara 2018
72
0
tokenimi ve id mi doğru girdiğim halde bot gözat çıkıyor yönetici olarakda çalıştırmıyorum çalıştırmayıda denedim bu dosyaları biyere atmamızmı lazım fln biraz açsanız şiyi olur

start batı 2 kere tıklayıp açıcaksın zaten bot.js doğru şekilde yazdığısan hata vermemsi lazım olmasa özleden iletişime geç

31 Ara 2018
72
0
zaten yapan kişi bütün sorumluğu alarak yapıyor kişisel birşey bu bizim arkadaşlar hiç biri ban yemedi ona bakarsan​

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.