Discord Nitro Tool Updated

CAGLARmc

Katılımcı Üye
15 Eyl 2018
393
66
Jupiter
Merhaba Dostlar

Bu Konumda paylaşmış olduğum nitro tool için baya kullanan olmuş ve oldukça da nitro kazanan oldu ama bazıları token almayı dahi bilmiyordu hepsine teker teker anlata anlata bıktım direkt bunu yaptım token almanıza gerek yok hesabınıza bir kere giriş yapmış olmanız yeter program kendisi hallediyor.

--ÖZELLİKLERİ--

[ 1 ] discord.gift ve discordapp.com mesajı ile atılan tüm kodları tarar.

[ 2 ] Yapılan çekilişlere otomatik olarak katılır.

[ 3 ] Kodların yanında emoji varsa emojiyi algılayıp ayıklar.

[ 4 ] Her şeyi ekrana yazdırır.

[ 5 ] Kodların yanında herhangi bir kelime veya cümle var ise algılayıp kodu ayıklar

[ 6 ] Otomatik olarak sizin seçtiğiniz miktarda Nitro sunucularına girer şansınız %80 artar (sonraki sürümlerde sayı günden güne artabilir.)

[ 7 ] Kodlar spoiler ya da herhangi bir şey içerisinde ise onları algılar ve kodu ayıklar

--GÜNCELLEME NOTLARI--

[ 1 ] Linklerin yanında nitro sniperları engellemek için yazılan karakterleri algılayıp temizler

[ 2 ] Token almayı bilmiyorsanız bile bilgisayarınızdaki tüm discord hesaplarını bulur ve çalışır durumdaki hesaplarınızı size sunar ve sizde istediğinizi seçebilirsiniz

[ 3 ] Daha fazla nitro sunucusu eklendi kazanma şansınızı katlayın

[ 4 ] Hesabınız ile bazı kişisel bilgileri görün

--LİNKLER--

[ Indirme Lınk ] İndir

[ VirusTotal ]VitusTotal Sonucu

VirusTotal Her zamanki gibi virüs gösteriyor ama merak etmeyin temizdir.

Not: Güvenmeyen Arkadaşlar Kullanmazsa Sevinirim.

Son düzenleme:

SP

Kıdemli Üye
29 Eki 2018
2,716
14
589
LncYZ0.png

birisi çözmeme yardım edebilir mi?

1titanik

Katılımcı Üye
29 Mar 2020
324
35
CAGLARmc

açtım bu çıktı

y ye bastım enterladım
hesabımı buldu chrome'dan
şimdi ne yapacağım
write the token yazıyor

Son düzenleme:

SP

Kıdemli Üye
29 Eki 2018
2,716
14
589
birazdan tokenimi paylaştım nasıl değişirim diye konu açılır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.