Discord Nitro Tool V2 \ WarForPeace

CAGLARmc

Katılımcı Üye
15 Eyl 2018
393
66
Jupiter
Merhaba Dostlar

Discord içinde çok fazla isteyen insan vardı diğerleri paralı veya virüslü diye kullanamayanlar vardı bende böyle bir şey hazırladım

--ÖZELLİKLERİ--

[ 1 ] discord.gift ve discordapp.com mesajı ile atılan tüm kodları tarar.

[ 2 ] Yapılan çekilişlere otomatik olarak katılır.

[ 3 ] Kodların yanında emoji varsa emojiyi algılayıp ayıklar.

[ 4 ] Her şeyi ekrana yazdırır.

--GÜNCELLEME NOTLARI--

[ 1 ]Kodların yanında emoji var ise algılayıp kodu ayıklar

[ 2 ] Kodların yanında herhangi bir kelime veya cümle var ise algılayıp kodu ayıklar

[ 3 ]Otomatik olarak sizin seçtiğiniz miktarda Nitro sunucularına girer şansınız %80 artar (sonraki sürümlerde sayı günden güne artabilir.)

[ 4 ]Kodlar spoiler ya da herhangi bir şey içerisinde ise onları algılar ve kodu ayıklar

--EKRAN GÖRÜNTÜLERİ--

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

--LİNKLER--

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=TfMXHttm9ps[/ame]

[ Indirme Lınk ]KALKTI

[ VirusTotal ] VitusTotal Sonucu

VirusTotal Her zamanki gibi virüs gösteriyor ama merak etmeyin temizdir.

Son düzenleme:

disparaa

Üye
29 Eki 2018
208
5
depthsofhell
Anladığım kadarıyla mesajları tarayıp kod var mı diye bakıyor. Ancak bunun işi yaraması çook zordur. Yine de eline sağlık. Düşürdüğün olursa yazarsın.

FL4Z3

Yeni üye
28 Mar 2020
26
0
şuan test ediyorum
tokenimi verdim yani isterse çalabilir hesabımı

Merhaba Dostlar

Discord içinde çok fazla isteyen insan vardı diğerleri paralı veya virüslü diye kullanamayanlar vardı bende böyle bir şey hazırladım

--ÖZELLİKLERİ--

[ 1 ] discord.gift ve discordapp.com mesajı ile atılan tüm kodları tarar.

[ 2 ] Yapılan çekilişlere otomatik olarak katılır.

[ 3 ] Kodların yanında emoji varsa emojiyi algılayıp ayıklar.

[ 4 ] Her şeyi ekrana yazdırır.

--GÜNCELLEME NOTLARI--

[ 1 ]Kodların yanında emoji var ise algılayıp kodu ayıklar

[ 2 ] Kodların yanında herhangi bir kelime veya cümle var ise algılayıp kodu ayıklar

[ 3 ]Otomatik olarak sizin seçtiğiniz miktarda Nitro sunucularına girer şansınız %80 artar (sonraki sürümlerde sayı günden güne artabilir.)

[ 4 ]Kodlar spoiler ya da herhangi bir şey içerisinde ise onları algılar ve kodu ayıklar

--EKRAN GÖRÜNTÜLERİ--

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

--LİNKLER--

VirusTotal Her zamanki gibi virüs gösteriyor ama merak etmeyin temizdir.

sahte kodu otomatik tarıyorum dediğinde ne anlamam gerekiyor?

Moderatör tarafında düzenlendi:

masuhacker

Yeni üye
4 May 2020
1
0
Pek İşe Yarayacağını Sanmıyorum Hesaplarınızı Çalabilir Yazarken 1 kere Tekrar Düşünmenizi Tavsiye Ederim

Ama Boş Bir Hesap Kurarak Deneyebilirsiniz :D

İyi Forumlar

CAGLARmc

Katılımcı Üye
15 Eyl 2018
393
66
Jupiter
Anladığım kadarıyla mesajları tarayıp kod var mı diye bakıyor. Ancak bunun işi yaraması çook zordur. Yine de eline sağlık. Düşürdüğün olursa yazarsın.

düşürdüğüm için paylaştım zaten .d

edildi dostum

Pek İşe Yarayacağını Sanmıyorum Hesaplarınızı Çalabilir Yazarken 1 kere Tekrar Düşünmenizi Tavsiye Ederim

Ama Boş Bir Hesap Kurarak Deneyebilirsiniz :D

İyi Forumlar

amacım hesap çalmak olsaydı başka yöntemler denerdim bu hızla video upload yapmayı beklemezdim merak etme temiz

Moderatör tarafında düzenlendi:

Rozz

Uzman üye
19 Ağu 2019
1,386
47
//Temiz

Eline sağlık,
Link kısaltmayı kaldırıp linkleri konuya eklemeni rica edeceğim yoksa konun çöpe alınacaktır bilgine..

CAGLARmc

Katılımcı Üye
15 Eyl 2018
393
66
Jupiter
Hangi sunucuymuş acaba orası öyle ortaya discord gift linki bırakıyor merak ettim doğrusu. Bana da bir tane ayırırsın artık yani :muzip

oyunumuzun discord sunucusuydu birisi chate atmış 2 3 tane gift kodu ben o sırada programı kapattım sanıyodum profilime öylesine girdiğimde nitro gördüm şaşırdım programa baktım 2 nitro aldığını gördüm .d

Slurpy

Üye
4 May 2020
65
1
Arkadaşlar bunun linux versiyonunu bilen varmı tüm gün pc kapalıyken arkada çalışması için?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.