discord self bot

abdoaks

Katılımcı Üye
21 May 2016
325
1
HATAY
heryerde baktım bulamadım bilen varmı self bot başka serverlere bu botu götürecez ve herkese bizim serveri mesaj atacak çok aradım bulamadım

Mustafa Eren

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
435
1
İzmir
Aynı Anda Bir Kişinin Herkese Birden Mesaj Atması İMKANSIZ Bunu Sadece Bot Tagine Sahip Botlar Yapabilir. ama Bunun Dışında Yapabileceğin Birşey Var Oda Sunucuya Giriş Yapanlara O Mesajı Yollicak Bu Tarzda Yapabilirsin. Yakında Bunu İl İlgili Bir Makale veya Video Hazırlayacağım

10 Ara 2017
243
0
Rookie
Aynı Anda Bir Kişinin Herkese Birden Mesaj Atması İMKANSIZ Bunu Sadece Bot Tagine Sahip Botlar Yapabilir. ama Bunun Dışında Yapabileceğin Birşey Var Oda Sunucuya Giriş Yapanlara O Mesajı Yollicak Bu Tarzda Yapabilirsin. Yakında Bunu İl İlgili Bir Makale veya Video Hazırlayacağım

Hepsinede atıyor :)) Gayet güzelce bende kullanıyorum sunucuyu tarıyor 50 sn de bir tık tık atıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.