Discordum hacklendi Bütün Bilgilerim gitti

Ronmey

Yeni üye
9 May 2019
6
1
Konya
Telefon İle Onayladınız mı ? Veya Kime Verdiniz Şifreyi

valla ustam trojeni yedim millete exe dosyası gonderıyor benım hesabımdan ve discord devre dısı bırakılmıs

İlk önce biraz sakin ol dostum,
https://support.discordapp.com/hc/tr/requests/new adresinden derdini anlatır isen geri dönüş yapacaklardır.

Yardım destek > Sorunun çeşiti: Çalınan hesap
Yolunu izlemelisin.

discord ıd yazmam lazım report etmem ıcın dıscorda gıremıyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

S9NTX

Özel Üye
19 Ağu 2017
6,386
1,404
Geçmiş olsun öncelikle id yıl bilmiyorisen ama biraz zor
Ancak DC de bir arkadaşın ekliyse ondan rica edebilirsin is no yu id noyu alırsan DC support a yazabilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.