Diskim hacklendi ne yapmam lazım?

iakarsu

Yeni üye
10 Haz 2023
7
0
Merhaba

Diskimiz hacklendi ödeme yapıldığı halde şifreleri göndermiyor daha fazla ödeme istiyor. mail [email protected] ; Encryption Number : EWKDvh7WX8lUmWESdY7QqQciZU6Xb70YtjvcwV8F5Vs*unbreakable dosyalar bu şekilde *.xlsx.unbreakable yardımcı olur musunuz.

excoo

Yeni üye
13 Haz 2023
1
0
2 farklı müşterimiz için 2 farklı zamanda ödeme yaptık bu kişiye hiç sorun yaşamadık güven sorunuda yaşamadık bize o zaman referans vermişlerdi.
güven sorunu yaşamamıştık anlayacagınız. isterseniz ben sizin yerinize veriyi alabilirim ? gerçekten teklif edilen rakam 10 bin ise 5 bin verdiyseniz
bana ugraşlarım için ekstradan 500 dolar vermeniz yeterli ben bu kişiden verinizi alırım . tabiki size ilk söyledigi rakama . ekstra ödemeyi benim yapmama izin verin.

Bizde benzer bir durumdayız. sizinle nasıl iletişime geçebilriz

datarecoveryhouse

Yeni üye
12 Haz 2023
3
0
özel mesaj ile firma adınızı telefon numaranızı verin durum ile ilgili bilgi verin sizin için görüşelim. işlemin tamamlanma durumunda sadece 500 dolar kendim için ödeme istiyorum. sizin adınıza pazarlıgı yaparız. belli bir yüzde komisyon istemiyoruz sadece 500 dolar . bu şifreleme yapan kişi ile ilk işimiz degil. peruda yaptıgı bir iş için bile bize döndüler
özel mesaj ile bilgilerinizi yollayın sizi bekliyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.