Diyarbakır da asılan bebek katili resimlerini yakıyoruz

kenansvc

Yeni üye
12 Eki 2013
28
11
diyarbakır'da seçim reklamı için asılan bebek katili afişlerini ateşe veriyoruz aynılarını seçimden öncede asmıştılar hepsini yakmıştık şimdi tekrar asıyorlar tekrar tekrar yakacağız Diyarbakır Türk yuvasından hepinize selam olsun
~Bozkurtlar dirilecektir~
f7TlYj.jpg
+++

26 Haz 2016
2,822
603
Sizlere tavsiyem bir abiniz bir arkadaşınız olarak kesinlikle ırkçı olmayın. Irkçılığın herhangi bir türü bölmek parçalamaktır. Memleketçi olun. İnsanlar kürt-türk-çerkez-laz diye ayrılmazlar. iyi insanlar vardır bir de kötü insanlar vardır. Bu ayrımı yapamazsanız terör örgütlerinin amacına hizmet etmiş olursunuz. Vatanını en az sizin kadar seven kürt kardeşlerimiz de var. Yine aynı şekilde vatanına ihanet eden Türkler de. Allah'ın yarattığı hiç bir ırk diğerinden üstün değildir..

Hepinize saygılar sevgiler..

bqtw

Üye
22 May 2023
171
43
elinden ayakkabından belli daha çocuksun diyarbakır gibi bir yerde bunu yapmak çok riskli.
foruma gerçek adını kullanıp kayıt olmuşsan geçmiş olsun.
Sensin kardeşim :) canına zeval gelmesin de gerisi önemli değil. en tehlikeli sen ol ben razıyım :)
yok yalan değildir de, kendi apartmanının önünde yapmıştır. bi' işlek yerde yapsaydı o zaman arkadaşın ahirete intikal edişini seyrederdik
Böyle şeyleri hem paylaşmak hem de adını açıkça ilan etmek çok riskli değil mi kardeşim?
Ben bu işi anlamıyorum hocam ülkemizin doğu bölgesinde bu kadar teror örgütü destekcisi olup Türkler için bu kadar risk teşkil etmelerini anlamıyorum
adamlar hem TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN yaptığı hizmetlerden yararlanıyor hemde burası k*rdisan diye geçiniyor teror yuruyusu yapıyor felan,kendilerine laf söylenince bıçak silah herneyse linç ediliyor karşıdaki kişi,seçimlerde teror destekcisi partilerin kazanmasıda aşırı saçma geliyor sonra neden ırk düşmanlığı yapıyorsunuz diyolar
isim vermicem ama bu ırkın vatandaşlarının yüzde 90 teror destekcisi napalım kucakmı açalım ? dicek çok şey varda forum kuralları el vermiyor

LousyTr

Yeni üye
26 May 2024
16
2
diyarbakır'da seçim reklamı için asılan bebek katili afişlerini ateşe veriyoruz aynılarını seçimden öncede asmıştılar hepsini yakmıştık şimdi tekrar asıyorlar tekrar tekrar yakacağız Diyarbakır Türk yuvasından hepinize selam olsun
~Bozkurtlar dirilecektir~
f7TlYj.jpg
Karıncaya demişler, senin taşıyacağın sudan ne olacakki karınca cevap vermiş•Ben'de Biliyorum taşıyacağım sudan hiç bir şey olmayacağını maksat tarafımız belli olsun
••Ellerine sağlık Kral

NMSHacking

Üye
4 Haz 2023
117
27
Sizlere tavsiyem bir abiniz bir arkadaşınız olarak kesinlikle ırkçı olmayın. Irkçılığın herhangi bir türü bölmek parçalamaktır. Memleketçi olun. İnsanlar kürt-türk-çerkez-laz diye ayrılmazlar. iyi insanlar vardır bir de kötü insanlar vardır. Bu ayrımı yapamazsanız terör örgütlerinin amacına hizmet etmiş olursunuz. Vatanını en az sizin kadar seven kürt kardeşlerimiz de var. Yine aynı şekilde vatanına ihanet eden Türkler de. Allah'ın yarattığı hiç bir ırk diğerinden üstün değildir..

Hepinize saygılar sevgiler..
Doğru şeyler söylemişsin de konunun bununla alakası yok.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.