Dizi-Film Önerisi

f1r1kd4k

Üye
31 Eki 2015
99
4
New York
Arkadaşlar kendi marketim var izlicek bişey bulamıyorum artık dizi film falan önerirmisiniz vakit geçircek bişeyler kalmadı artık

'Kyexun

Katılımcı Üye
16 Haz 2020
771
2
144
mr.robot
la casa de papel

who am ı
aşk 101(netflıx)
peaky blınders

supernatural (benim en sevdiğim)
outcast
sherlock
prison break
doctor who
narcos
teşekkürü unutma :)

boole

Ar-Ge Ekibi Proje Yöneticisi
12 Nis 2019
735
201
.Net Core
Yabancılar dan
Doctor Who
Grimm
sharlock

Yerli
Behzat ç
Kurtlar Vadisi
Kanıt
Galip Derviş

bir tık polisiye gittim sanırım ama hoş yapımlar.

Rozz

Uzman üye
19 Ağu 2019
1,386
47
Rick and morty yetişkin çizgi filmi desek yeridir beğenerek izliyordum dün bitirdim bölümlerinin 22dk olmasıda insana rahatlık sağlıyor

Narcos da varpablo escobarın hayatını anlatıyor ama bir süreden sonra sıkıyor

13 reasons why var hayat dersi tadında başlarda beğenmeme rağmen sonlarda kötü oldu:d

Bunlar aklımdaki netflix dizileriydi birde şey var film olarak dövüş kulübü (ingilizcesini arat bulamazsan)

newuserx

Üye
19 Haz 2020
97
0
mr.robot
la casa de papel

who am ı
aşk 101(netflıx)
peaky blınders

outcast
sherlock
prison break
doctor who
narcos

Dostum öneri vetrmişsin ama bence aşk 101 izlemeyin öğrenci öyle olmaz okul ve öğrenci adabına ters bir dizi

Pandopot

Yeni üye
26 Haz 2020
1
0
sherlock
lacasade papel
wactmen
o diğer adı it
börü börünün altı bölümü netfilxte veya internettebulabilirsin en son bölümü sinamaya uyarladılar efsane
güzelliğin portresi korku fiklmidir

10 Ara 2017
243
0
Rookie
Netflix’te en çok izlenen orijinal içerikler;

Tiger King – 383 puan
Ozark – 377 puan
Love is Blind – 302 puan
Dead To Me – 216 puan
The Trails of Gabriel Hernandez – 191 puan1618
Sweet Magnolias – 145 puan
Never Have I Ever – 125 puan
Too Hot To Handle – 124 puan
La Casa da Papel – 120 puan
Altered Carbon – 113 puan

Netflix’te en çok izlenen dışarıdan eklenmiş içerikler;

All American – 266 puan
Riverdale – 149 puan
Avatar: The Last Airbender – 148 puan
The Office – 131 puan
Waco – 124 puan
The Flash – 74 puan
Legacies – 50 puan
Working Moms – 46 puan
Grey’s Anatomy – 44 puan
Community – 41 puan

RenoPvP

Yeni üye
24 Haz 2020
0
0
Ağa hızlı ve öfkeli serisini izle yada eastergamertv YouTube kanalinda last of us part 2 yi çekti onuda izleyebilirsin çok iyi ben izliyorum

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,390
7
2,005
Dinlenmede.
7 ölümcül günah filmi bir seri katil ile onu yakalamaya calisan dedektifler tarafindan soluksuz bir takip filmi

Napcaz

Katılımcı Üye
28 Nis 2019
767
2
769
Cudi
mr.robot
la casa de papel

who am ı
aşk 101(netflıx)
peaky blınders

outcast
sherlock
prison break
doctor who
narcos
Hele supenaturel arkadaşın dediği gibi başladımı başka bişey izliyemezsin bir kaç ay onun dışında Enigma iyi film Akıl Defteri güzel Testere serisi benim favorimdir üstüne tanımam ama sen bilirsin tabi
(Testere serisi sadece film değildir v for vendattada denildiği gibi fikirdir fikirlere kurşun işlemez Testere izledikten sonra hayata bakışın değişir içtiğin su tuhaf gelir birazda cidli izleyip hikayeye kendini verirsen hayatın boyunca felsefik bir anlayış kazandırır sana izleyerek bişry kaybetmesin ama bana kalırsa izlemeden bir çok şeyden mahrum kalırsın Testere yaşamın değerini konu alan bir filmdir ve kesinlikle korku veya gerilim filmi değildir biraz kandan korku aksan zaten film izleme dimi.. Hehe. D

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.