Dizi ve Film Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

j4ckd4ni3l

Üye
27 Haz 2016
84
0
-
1-Breaking Bad
2-Game of Thrones
3-Prison Break
4-Dexter
5-Fringe
6-House M.D.
7-Person of İnterest

Benim favorilerim bunlar.

Mr. Panda

Özel Üye
22 Haz 2015
6,599
5
Kontroller 10 gün geçikmeli yapılmıştır yoğunluktan dolayı kusura bakmayın. Eklemeler çıkartmalar yapılmıştır.

Cod2

Katılımcı Üye
2 Tem 2016
604
1
Türk
Beyler film arıyorum böyle liseli gençlerin macera,aksiyon,gençlik,gerilim,fantastik,sci-fi,uzaylı,hadi bide korku olsun vu tür film bar mi izleyip sende izle çok güzel diyeceğiniz ama içinize huzur dolsun bitince he. (Almanac,super8 izledim , böyle eski çocuk filmide olur ama kaliteli olsun bizim saçma sapan türkçe dublajlı filmlerinden olmasın :) '

ShuJaira

Kıdemli Üye
26 Tem 2010
4,960
17
N-map
y4XRZj.jpg

imdb puani7.0/10

Tür : Aksiyon

Yapım : 2008 / Hindistan

Sanjay Singhania Hindistanın en büyük iş adamlarından biridir.Bir iş gezisi dönüşünde evinde nişanlısı öldürülür ve kendisi de ağır yaralı olarak kurtulur.Ama başına demir sopayla darbeler alan Sanjay kısa süreli hafıza kaybına uğrar ve Sanjay nişanlısını öldüren Ghajini' nin peşine düşer.

Risurak

Katılımcı Üye
20 Şub 2016
441
0

Mr.Robot Etkilendigim filmler arasinda Benide Kulube Eklerseniz Sevinirim

images

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.