Dizi ve Film Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Speach'

Katılımcı Üye
20 Nis 2015
589
0
Tokat
Beyler who am i filminin tr alt yazı dosyası varsa upload edermisiniz bende ingilizce var şimdi girip içine tek tek cümlelerin Türkçesini bulup yazsam 1054 tane cümle bilmiyor en son 56 da pes ettim

Memotaz

Uzman üye
11 Şub 2015
1,526
0
39°47'20.58"
Tür : Film

Film'in İsmi : Chappie

chappie-hd-izle-202x289.jpg

Açıklama :

Film Güney Afrika’da geçiyor. Başrol de yer alan kişi ise Chappie isminde ki aslında robot olan ancak insandan farkı olmayan birisi. Bu tuhaf kişi doğduktan hemen sonra iki kişi tarafından kaçırılıp bir başka aileye evlatlık olarak verilir. Ona verilen bu özel özellik herkesin başına bela açacak cinstendir. Bilim kurgu gerilim ve aksiyonun yanında yönetmen Neill biraz da komedi katmış.

Benim Notlarım :

Film Gerçekten Aşırı Komik Bi Kısımda Gülmekten Nefes Alamıyorsunuz Fakat 10 Dk Sonra Çok Üzülüyorsunuz. Filmin Altyapısı Bana Göre Çok İyi Ve Filmin Sonu Gerçekten Efsane Bitiyor.
Uyarı:// İzleyenler Filmin Etkisi Altında Kalabilir.

Görseller :

chappieheader.jpg

big_thumb_fdac1049fe0a7a3f2fcac397fff0ac62.jpg

75

1920x1080.jpg

İzlemek İçin : THT Resmi Film/Dizi Sitesi

Son düzenleme:

Mr. Panda

Özel Üye
22 Haz 2015
6,599
5
Eklenmek isteyenler eklendi. Arkadaşlar izleme linki paylaşmayalım lütfen yoksa kulübe mühür basarlar :D

Memotaz

Uzman üye
11 Şub 2015
1,526
0
39°47'20.58"

Film'in İsmi : 51. Bölge

fullhd-51-bolge-area-51-film-izle-202x289.jpg

Açıklama :

Üç arkadaş devletin insanlardan gizlediği bazı bilgilere sahiptir. Bunları gözler önüne çıkarabilmek için 51. Bölgeye giderek devlet ve uzaylı araştırmaları kanıtlayabileceklerdir. 51. Bölgeye geldiğinde ise gerçekten şaşırtıcı bilgiler edinirler.

Benim Notlarım :

16+ Film Aynı Doğaüstü Filmindeki Gibi Belgesel Tarzı Çekilmiş Gibi Hissettim.Fakat Zaman İlerledikçe Film İzleyiciyi İçeri Sürüklüyor,Ve Final Her zamanki Gibi [ SPOİLER :) ]

Görseller :

hero_Area51_2015_1.jpg

Area_51_gets_release_date.jpg

area-51-movie-photo-still.jpg

hqdefault.jpg

İzlemek İçin : THT Resmi Film/Dizi Sitesi

'ReDLiNe

Blue Team Lideri
23 Haz 2015
7,780
3,725
23
Ankara
Fast'n Furious 7
Furious_7_poster.jpg

Owen Shaw ve ekibinin yenilmesinden sonra, Dominic Toretto (Vin Diesel), Brian O'Conner ve geri kalan ekip artık sahip olmak istedikleri normal hayata ve Amerika'ya geri dönebileceklerdir, fakat Owen'ın büyük kardeşi Deckard Shaw (Jason Statham), Dominic'i takip eder. Nedeni ise kardeşini yaraladıkları için intikam almaktır. Bu yüzden ekip tekrar tehlikeye girecektir. Ekip Han'ın ölümünü öğrendikten sonra, Deckard onları ilk bulmadan önce kendilerinden birini öldüren adamı bulmak için yola koyulurlar.

Memotaz

Uzman üye
11 Şub 2015
1,526
0
39°47'20.58"

Film'in İsmi : Sonsuzluk Projesi

sonsuzluk-projesi-project-almanac-2014-filmi-izle-191x289.jpg

Açıklama :

Gerilim ve bilim kurgunun en üst seviyede olduğu Sonsuzluk Projesi – Project Almanac Yıllar sonra tesadüfen bulduğu henüz 7. yaşına girerken kutladıkları doğum günü videosunu izlerken Todd video da garip bir şey görür. Video da hem 7. yaşın da ki hali hem de arka plan da şu an da ki halini görmektedir. Bunun verdiği büyük şaşkınlık ile hemen arkadaşlarının yanına giderek onlara da bu olayı gösterir. Dean Israelite yönetmenliğinde ki bilim kurgu ve gerilim türünde ki Sonsuzluk Projesi filmin de daha önceden planlanmış gizli bir plan kağıdı bulunur.

Benim Notlarım :

Film Gerçekten İzleyicinin Üstünde Olağanüstü Bir Etki Bırakıyor Spoiler Vermek İstemem Ama Bilim Kurgu İzleyici İseniz Bu Film En Üst Seviyede Muhteşem

Görseller :

1280x720-Lzy.jpg

ProjectAlmanac2-1.jpg

54c88d5316b7f.image.jpg

hqdefault.jpg

Memotaz

Uzman üye
11 Şub 2015
1,526
0
39°47'20.58"

Film'in İsmi : Muhteşem Yaratıklar

muhtesem-yaratiklar_poster.jpg

Açıklama :

17 yaşındaki Ethan Wate (Alden Ehrenreich), aylardır aynı rüyayı görmektedir. Gizemli bir genç kız, kendisini bir İç Savaş alanında beklemektedir. Ethan karşı konulamaz biçimde onunla olmak istemektedir fakat bilinmeyen bir tehlike vardır – ve her seferinde bir yıldırım çarpar ve Ethan kıza ulaşamadan onu öldürür…

Benim Notlarım :

Film Gerçekten İnsanı Etkisine Alıyor. Hiç Bakmadığınız Bir Kız Arkadaşı Bile Hissetmenizi Sağlıyacak Kadar Güçlü Bir Altyapıya Sahip Aşık Oldum Ama Kime Belli Değil Yaw Ne biçim Histir Bu.Şahsen 10/10 Verdim An İtibariyle :)

Görseller :

20423517.jpg

540228_beautiful-creatures-_04_1360880477.jpg

5879_a_2305.jpg

bg.jpg

Son düzenleme:

x-Cod3

Kıdemli Üye
10 Şub 2015
2,590
0
World
Interstellar(Yıldızlararası)

int_wps_1920_farm.jpg

Yakın bir gelecekte, tahıl ürünlerinin ölmesine neden olan bir küf yüzünden medeniyet gerileyerek tarım toplumu seviyesine düşmüştür. Eski bir NASA pilotu olan Cooper ailesi ile birlikte bir tarla işletmektedir. Cooper'ın 10 yaşında olan kızı Murph odasında bir hayaletin kendisi ile iletişim kurduğunu düşünmektedir. Sonrasında Murph'un "hayalet"inin gönderdiği bilinmeyen istihbaratın yerçekimsel dalga kullanarak kodlandığını keşfederler, tozlar üstünde kalan ikili sistemde yazılı koordinat Cooper ve kızını NASA'nın gizli bir üssündeki Profesör John Brand'e yönlendirir. Profesör Brand'in "Onlar" dediği, uzaylı bir zekanın Satürn yakınında bir solucan deliğini açtığını, bariz bir şekilde başka bir galaksiye geçerek yaşanabilir yeni bir gezegen bulmamız için bir umut verdiklerini söyler. NASA'nın “Lazarus görevleri” dev kara delik olan Gargantua yörüngesinde üç adet potansiyel yaşanabilir gezegen tanımlamıştır; Miller, Edmund ve Mann gezegenler isimlerini keşif için giden astronotlardan almıştır. Cooper'ın pilotluğunu yaptığı Endurance uzay aracı ile beraberindeki astronotların görevi bu gezegenlerdeki uzay istasyonlarından gelen veriye dayanarak hangi gezegenin yaşanabilir olduğunu araştırmaktır. Aslında her şey bir döngüden ibarettir.

Not:İzleyin tavsiyemdir hayatımda izlediğim en iyi 3 dizi arasına girdi

Memotaz

Uzman üye
11 Şub 2015
1,526
0
39°47'20.58"

Film'in İsmi : The Duff

dvd.jpg

Açıklama :

Bianca (Mae Whitman) lisenin son sınıfına giden bir genç kızdır. Çok güzel olmamasına rağmen halinden ve görüntüsünden bir şikayeti yoktur. Ancak bir gün, lisenin popüler öğrencileri tarafından şişman ve çirkin olarak etiketlenip öyle tanındığını öğrenir. Lise hayatının son yılını kurtarabilmesi için bir an önce insanlarını algısını düzeltmek, önemli olanın dış görünüş olmadığını kanıtlamak zorundadır. Bu kavgada en büyük rakibi ise güzel Madison (Bella Thorne) olacaktır.

Benim Notlarım :

Film 14-15-16 Yaşları Arasındaki Arkadaşlarımız İçin İlham Verici Altyapıya Sahip Olan Film Bence 10/9 Verilir :)

Görseller :

fb.jpg

maxresdefault-1024x576.jpg

TheDUFF.jpg

022015-ARTS-Duff-Courtesy-of-Wonderland-Sound-and-Vision.jpg

the_duff-1.jpg

maxresdefault.jpg

VVaggish

Katılımcı Üye
18 Eyl 2015
913
0
Türkiye
Transformers serileri avengers serılerı ve termınator serılerı harıka yenı ızledıgım ve cok begendıgım bır fılm olarak the gunmanı tavsıye edıyorum

'ReDLiNe

Blue Team Lideri
23 Haz 2015
7,780
3,725
23
Ankara
Labirent: Ölümcül Kaçış

Thomas bir anda uyanır ve yukarı doğru hareket halindeki bir asansörde olduğunu fark eder. Asansörün kapıları açılır ve karşısında kendi yaşlarında bir grup genci görür. Koloni gibi görünen bu grup onu bir kayranda karşılamıştır. Devasa büyüklükteki duvarlarla çevrelenen bu geniş alanda Thomas ne kendisini, ne ailesini ne de geçmişini hatırlayamaz. Dahası karşısındaki “Kayranlılar” da tıpkı kendisi gibi buraya nasıl ve neden getirildiklerini bilmemektedirler. Tek bildikleri şey ise her sabah labirente gidilen dev bir kapının açıldığıdır. Güneş batarken ise her akşam kapı kapanır. Üstelik her 30 günde bir asansörle gruba yeni bir genç gelmektedir. Thomas’ın ardındansa beklenmedik bir şekilde, bir hafta sonra asansör labirente Teresa adında bir genç kızı bırakır. Thomas şimdi hem kayran sakinlerinin hem de geçmişte bir yerlerden hatırladığı bu labirentin sırrını çözmeye çalışacaktır…

Memotaz

Uzman üye
11 Şub 2015
1,526
0
39°47'20.58"

Film'in İsmi : Genç Ruh ( 2011 )

genc-ruh-teenspirit-film-izle-afis-movie-poster.jpg

Açıklama :

Amber Polick yani okulun havalı ve burnu havada kızı mezuniyet gecesi elektirik kaçağı sebebi ile ölür. Amber cennete kabul edilmediği için ahirettede işler yolunda değildir. Bir takım iyilikler yapar ise cennete girmeye hak kazanabilecektir. Bunların başındada sürekli ezik gördüğü bir kızı yani Lisa Summer’i balo kraliçesi yapmalıdır. Bir hafta içinde bunu beceremez ise cennete giremeyecek ve akabindede cehennemi boylayacaktır. Ama bu görev hiçde kolay olmayacaktır.

Benim Notlarım :

Film 14-15-16 Yaşları Arasındaki Arkadaşlarımız İçin Tam Oturmuş Filmdir. Gerçek Dostluğu Ve Aşk İlhamı Veren Bir Film Gördüm :)

Görseller :

0.jpg

hqdefault.jpg

vlcsnap2012080412h48m29.png

tumblr_mt5y6ixDWf1snp4lxo5_400.gif

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.