Dmı pool data hatası

ivandrakula

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
781
0
T Ü R K
Kali linux su ben setup olarak indirdim ve bide usbye isoladım setup ile pc restledi kuruluma geçti ısoyu yüklemiş olduğum usb taktım ve setupla beraber yükledim kurulum tamamlandıktan sonra pc yi yeniden başlattım ve dmı pool data hatası alıyorum PC açılmıyor internettedeki denilenleri yaptım hata aynı devam ediyor
Ne yapmam gerekli win 10 tekrarmı kurmalıyım ?

Warez7

Uzman üye
19 May 2018
1,425
5
ivandrakula
Bu yöntem dışında bir yöntem bilmiyorum ama size tavsiyem farklı bir iso yani bir başka bilgisayardan ubuntu işletim sistemeni flash belleğe boot edin bilgisayar açılırken ubuntuyu başlatınız. Disk kısmına gelip önemli dosyaları alınız sonra format atınız.

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,619
4
905
ZYZZ
Büyük ihtimal disk bozulmuş diskin HDD ise Linux kurulumlarında hata oluyor sana tavsiyem SSD disk al öyle kur. Eğer sistem in güçsüz se parrot kurabilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.