Zararlı Yazılım dns hatası

umutgokmen

Üye
24 Ağu 2017
65
0
İstanbul
Arkadaşlar ben njrata 5552 portunu dinletiyorum wifi modem arayüzdende herşeyi yaptım ama denetim masası ağ ve bağlantılar , bağdaştırıcı ayarları v4 protokolden alt kısıma 8.8.8.8 / 8.8.4.4 en üste 192.168.0.12 bi altına 255.255.255.0 bunu otomatik yazıyor onun altınada 192.168.0.1 yazıyorum port açılıyor port checkerden bakınca açık gözüküyor ama internet gidiyor bu sefer ordaki yazanları kaldrıncada port kapanıyor internet düzeliyor bi işte bi terslik var böm böm bakmayın lütfen ne biliyorsanız söyleyin yardımcı olun.

Ss e bakabilrisiniz
16RLVj.png
İlk ss te gördüğünüz gibi boş böyleyken internet geliyor ama port kapanıyor.

2. ss te gördüğünüz gibi böyle yapıncada port açılıyor ama internet kesilip duruyor kapatıp açıyorum modemi geliyor 10dk sonra gidiyor
r5G363.png

Hatanın çözümünü bilen yazsın lüfen çıldırıcam ya. :kızgın

seyit124

Yeni üye
24 Tem 2009
40
0
Arkadaşlar ben njrata 5552 portunu dinletiyorum wifi modem arayüzdende herşeyi yaptım ama denetim masası ağ ve bağlantılar , bağdaştırıcı ayarları v4 protokolden alt kısıma 8.8.8.8 / 8.8.4.4 en üste 192.168.0.12 bi altına 255.255.255.0 bunu otomatik yazıyor onun altınada 192.168.0.1 yazıyorum port açılıyor port checkerden bakınca açık gözüküyor ama internet gidiyor bu sefer ordaki yazanları kaldrıncada port kapanıyor internet düzeliyor bi işte bi terslik var böm böm bakmayın lütfen ne biliyorsanız söyleyin yardımcı olun.

Ss e bakabilrisiniz
16RLVj.png
İlk ss te gördüğünüz gibi boş böyleyken internet geliyor ama port kapanıyor.

2. ss te gördüğünüz gibi böyle yapıncada port açılıyor ama internet kesilip duruyor kapatıp açıyorum modemi geliyor 10dk sonra gidiyor
r5G363.png

Hatanın çözümünü bilen yazsın lüfen çıldırıcam ya. :kızgın

yanlış bilmiyorsam 192.168.1.1 senin modem IP adresin ise 192.168.1.12 şeklinde IP ataması yapman gereken ve atama yaptığın IP adresini Modem Arayüzünde belirterek istediğin portların sadece belirtilen IP adresinde kullanılmasını sağlaman lazım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.