Dolandırıcı Olma Hissi

mreagle

Üye
30 Eyl 2017
59
1
Durumu sağlıklı anlatmak için açık konuşucam bazen öyle bir an oluyorki 3 günlük dünya diyorum dolandırıcılık yapıyım para kazanıyım bende lüks içinde yaşıyım benim ne eksikliğim var millet parayı cukkayla götürürken ben enayimiyim diye düşünüyorum sonra bu düşünce bana sağlıksız bir düşünce hissi uyandırıyor bu düşünceden nasıl kurtulurum ? Teşekkürler

vatansever001

Katılımcı Üye
14 Tem 2012
992
0
Dolandırıcı Adi biri olarakmı anılmak istersin yoksa Alnının akıyla çalışıp kazanan yiğit birimi gerisi boş

:/ Biraz ağır oldu ama etkiside iyi oluyor böyle sözlü benzetmelerin vazgeçiriyor o hisleri

Son düzenleme:

Enusirevan

Katılımcı Üye
1 Eki 2017
291
2
Trabzon
Durumu sağlıklı anlatmak için açık konuşucam bazen öyle bir an oluyorki 3 günlük dünya diyorum dolandırıcılık yapıyım para kazanıyım bende lüks içinde yaşıyım benim ne eksikliğim var millet parayı cukkayla götürürken ben enayimiyim diye düşünüyorum sonra bu düşünce bana sağlıksız bir düşünce hissi uyandırıyor bu düşünceden nasıl kurtulurum ? Teşekkürler

Bak Kendi Ağzınla Diyorsun 3 günlük Dünya Bosver Gitsin Deymez Bida Gelmicez Nasılsa Dürüstçe yaşamak varken Ne Gerek Var

Son düzenleme:

TyranTigRe

Üye
15 Mar 2017
80
0
eyvallah sağolun

Dostum sen bunların hiçbirini ciddiye alma yolda 20 tl görseler ilk ben gördüm kavgası yaparlar :)
3 günlük dünyada gururun ne önemi var kimin seni nasıl hatırladığının ne önemi var ailen hariç ailenin güzel bir hayat geçirmesini sağla dolandırıcıda ol ağırsa itlik de çakallıkta çukallıkta yap zaten bu profiller zengin olur hep :)

Troyn666

Katılımcı Üye
19 Eki 2014
676
1
Petersburg
3 Yıldır Bu Şekilde Geçiniyorum Zaman Zaman Aynı Şey Banada Oluyor Sonra Geçiyor Para Kazanmanın Zevki Var

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.