Dolandırıcılık

themarina

Katılımcı Üye
7 Ağu 2011
478
0
mahşer
Merhabalar internet üzerinden yatırım amaçlı bitcoin almak isteyen arkadaşım 10 bin tl bi ücret yatırmış kodbozdurma.com diye bi site üzerinden canlı destek ekibinden biriyle iletişime geçip meğerse site dolandırıcıymış benden yardım istedi fakat en fazla siteye ping gönderip ip bulabildim ama ne yapabiliriz bilmiyorum yardımcı olucak yetkili biri var mı parayı banka hesabından yatırmış yardımcı olursanız sevinirim saygılar...

magics2

Kıdemli Üye
11 Kas 2011
2,871
0
geldimki
Merhabalar internet üzerinden yatırım amaçlı bitcoin almak isteyen arkadaşım 10 bin tl bi ücret yatırmış kodbozdurma.com diye bi site üzerinden canlı destek ekibinden biriyle iletişime geçip meğerse site dolandırıcıymış benden yardım istedi fakat en fazla siteye ping gönderip ip bulabildim ama ne yapabiliriz bilmiyorum yardımcı olucak yetkili biri var mı parayı banka hesabından yatırmış yardımcı olursanız sevinirim saygılar...

Sitede açık taratabilirsin.

Renlive29

Yeni üye
29 Eki 2014
44
1
İyi geceler.
sevgili arkadaş öncelik ile arkadaşınıza geçmiş olsun.
Dolandırıların kullandığı bu yöntemlerde sistemi hackleyip sanırım bişey elde edemezsin.
Belirtmişsiniz ' banka hesabına göndermiş parayı ' ki zaten dolandırıcılar veritabanında kişi bilgilerini saklamaz adı üstün'de dolandırıcı .
Sistem wp açık bulabilirsinde bulamayabilirsinde ancak index' basmakdan başka işleme yaramaz ' nasıl olsa paralar ceb'de kapansa bile başka site açar,herhangi davada açamayabilirsiniz sanmıyorum açıkcası..

Şuanda windows'dayım yarın kali sistem'den bakmaya çalışayım yinede herhangi araç yok windows'umda whois falan adres isim vs bulabilirsem veyahut bulabilen kişi mutlaka vardır adresine gidersin en fazla oda tehlikeli olabilir belirteyim.

İyi geceler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.