Dolandırıldık - Mail Biliyoruz

ynsemreozc

Yeni üye
2 Ocak 2023
7
1
valorant hesabını satacaktık itemsatıştan büyük tezgaha geldik. herifin maili var ama şifresi yok bende. biraz inceledim mailde kurtarma telefonu ve maili yok boş hesap yani bu hesabı ele geçirebilir miyiz? Bi el atın be ustalar.

ynsemreozc

Yeni üye
2 Ocak 2023
7
1
Dostum itemsatışla iletişime geçsen senin için daha yararlı olur. Hesap ele geçirme vs. bunlar pek etik işler değil yasal yollarla haletmeye çalış lütfen.
İletişime geçtim adamı banladık yapabileceğimiz başka bir şey yok diyorlar.

Dostum itemsatışla iletişime geçsen senin için daha yararlı olur. Hesap ele geçirme vs. bunlar pek etik işler değil yasal yollarla haletmeye çalış lütfen.
yapcak hiçbir şey yok mu ya

Useproxy

Yeni üye
4 Eki 2022
12
4
Öncelikle geçmiş olsun.Bu tarz internet üzerinden hesap satarken veya alırken ekran kaydı almanız iyi olur.İtemsatışla iletişime geçtiğinizde aldığınız video kaydını atarsınız sorun çözülebilir.
Eğer video kaydı almadıysanız riot gamese ticket atınca olay çözülüyor.Hesapla ilgili bazı sorular soruluyor bunlara doğru cevap vermen gerekiyor.ilk eklediğin arkadaş vs basit sorular.Hesabını geri alman dileğiyle

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,763
20
508
24
Praise The Fool
valorant hesabını satacaktık itemsatıştan büyük tezgaha geldik. herifin maili var ama şifresi yok bende. biraz inceledim mailde kurtarma telefonu ve maili yok boş hesap yani bu hesabı ele geçirebilir miyiz? Bi el atın be ustalar.
Olay nasıl oldu tam olarak?

Site seçimini çok yanlış yapmışsınız. İtemsatış gibi dolandırıcı ve çalıntı hesapların satılmasına izin veren, aracı olmayan müşteri ve satıcısının arkasında durmayan bir siteden ne satış yapılır ne alım.
Türk lirasıyla satış yapacaksan: https://www.gamermarkt.com
Dolar bazlı satmak istiyorsan: Trusted marketplace for in-game goods | Eldorado.gg
başka siteye de ihtiyacın yok.

Son düzenleme:

Asterixs

Katılımcı Üye
7 Kas 2021
503
4
263
O'nun kalbine giden yolda.
merhaba bu tür internetten oyun satma/ alma işlemlerinizi kayıt altına alarak ve kişiyle telefon üzerinden görüşerek yapmanız daha iyi olur. Bu şekilde dolandırıldığınızda kişinin iletişim bilgileriyle siber suçlara başvuru yaptığınızda daha iyi sonuç alırsınız.
Hesabı geri alamadım aynı taktikle hesap çaldım hocam bunun günahı nedir.
Pek tavsiye ettiğimiz bir şey değil. Eğer hesap seninse bir sıkıntı olmaz ama başkasının hesabıysa sen şu an ne yaşıyorsan karşı tarafta aynı duyguyu yaşıyor.

ynsemreozc

Yeni üye
2 Ocak 2023
7
1
Olay nasıl oldu tam olarak?

Site seçimini çok yanlış yapmışsınız. İtemsatış gibi dolandırıcı ve çalıntı hesapların satılmasına izin veren, aracı olmayan müşteri ve satıcısının arkasında durmayan bir siteden ne satış yapılır ne alım.
Türk lirasıyla satış yapacaksan: https://www.gamermarkt.com
Dolar bazlı satmak istiyorsan: Trusted marketplace for in-game goods | Eldorado.gg
başka siteye de ihtiyacın yok.
İste baktım bu rahatlık fazla ucuz bitane hesap dizladim (piyasa değeri 1200tl) bi iki el atip geri vercektim çocuğa bi girdim item satışa banlanmisim

İste baktım bu rahatlık fazla ucuz bitane hesap dizladim (piyasa değeri 1200tl) bi iki el atip geri vercektim çocuğa bi girdim item satışa banlanmisim
Bu hesaptan nasil kurtulurum hocam filtre mi vermeliyim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.