Çözüldü Dolandırıldım ne yapabilirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nuri0022

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
317
0
Hatay
merhabalar tht ailesi. bir hesap alıcaktım , aracı site ile yaptk hesapı aldım bakiye adama gider gitmez hesap kitlendi vs aracı site adamın bilgilerini vs paylaştı benim ile şikayet edin mahkeme beyanname gönderince tcsni vs göndercez dedi . fakat beni dolandıran kişi faceden bana itemciye verdiği bilgilerinin başka birine ait oldugun söyledi tc kimliği olsun tel num olsun isim vs. Ne yapabilirim acaba 100tl gibi bir param gitti , para önemli değil fakat adam facede itiraf ediyor tek sen değilsin vs herşeyi itiraf etti napabilirim acaba merak ettiklerinizi sorun detaylı bilgi verim lütfen yardımcı olun

Moderatör tarafında düzenlendi:

nuri0022

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
317
0
Hatay
Savcılığa giderek suç duyurusunda bulunabilirsin.
Elinde ss'ler varsa avantajlı olursun.

Elimde ss dahil herşey var ve aracı site türkiyenin en büyük ve tanınmış sitesi , ve itiraf ediyor ve ettiğine dahil tüm ssler herşey mevcut. Nitelikli dolandırıclık , sahtecilik ve hakaretden açıcağım

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
6
592
Elimde ss dahil herşey var ve aracı site türkiyenin en büyük ve tanınmış sitesi , ve itiraf ediyor ve ettiğine dahil tüm ssler herşey mevcut. Nitelikli dolandırıclık , sahtecilik ve hakaretden açıcağım

Merhaba, en iyisi ve uygunu da budur. Savcılığa kanıtlarınızla beraber suç duyurusunda bulunmaktır. Çünkü ortada nitelikli dolandırıcılıkla beraber kanıt var diyorsunuz, deliller incelendikten sonra savcılık tarafından gereken yapılır.

Siz kendiniz birşey yapma düşüncesi içine girerseniz siz haklıyken haksız duruma düşebilirsiniz. Bu konuyu savcılığın yürütmesi daha sağlıklı olacaktır. Saygılarımla

Aydogan'

Ticaret Kategori Sorumlusu
13 Tem 2017
3,061
36
441
THT's database
Merhaba, Konu içeriği incelemiş olup sorunun çözüldüğüne kanaat getirilerek, daha fazla post kasılmasını önlemek ve sorunu yaşayan diğer üyelerimizin arama yaptıklarında daha kolay bulması için konu kilitlenip, "Çözüldü" ibaresi eklenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.