Dolandırıldım Sanırım

Mascoderc

Uzman üye
2 Eki 2017
1,485
0
Nasa
  • Merhaba değerli tht üyeleri.
https://www.instagram.com/***/

Bu butikten Ürün aldık Birincisinin kol bölgesi defolu geldi gheri gönderdk geri geldi gelen ürününde alt bölümünde yırtık vardı geri göndereceğiz ama ne mesaja bakıyorlar ne telefonu açıyorlar telefonu kapatmışlar ben çalışanım benim elimden birşey gelmez dedi daha önce ulaştıgımızda, yetkiliye wpten yazın dedi yazdık yetkilide dedi işte yazdık adam diyor göndermeden önce fotoğraflarını çekiyoz biz bişey varmı bakalım diye şimdide oda mesaja bakıyor görüldü atıyor telefonları açmıyor napabiliriz bu konuda ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

MiLeCrewa

Yeni üye
29 Tem 2009
41
0
sakarya
intstagramdan ifşa dolandırıcı sayfarlına yaz onlar bu tür olayları ifşalıyorlar etiket yaparak zaten biraz incelidikten sonra görürsünüz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.