Dolandırıldım siteyi nasıl çökertirim?

SONNEFES68

Yeni üye
7 Ağu 2023
10
2
Onion sitesinde dolandırıldım benim bu siteyi çökertmem lazım Allah'a şükür sistemim iyi o yönden problem yok ama yöntemler nelerdir aydınlatırsanız sevinirim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yeni Kullanıcıyım Ben

Katılımcı Üye
11 Ara 2022
799
302
Matrix
knk 16 k dediğin 600 dolar amerikada özel kurslar 1000 dolardan başlıyor bende BİRAZ O ANKİ HEYECANLA GÖNDERMİŞ BULUNDUM

NE BİLİYİM KRAL GÖNDERMİŞ BULUNDUM

"""""""KNK BANA ÖĞRETİĞİ ZAMAN BERABER AYNI BİLGİLERLE SALDIRI YAPSAK DAHA GÜCLÜ OLMAZMIYIZ""""""
Ama belki sen bu bilgileri yayacaksın? adamlar sana niye güvensin ki? anonmlik açısından diyorum.

Yagami Light0

Katılımcı Üye
5 May 2023
744
348
24
Her kes sert tepki vermis ,haklisiniz ama onuda anlayin 16k parasi gitmis(kendi sucu) hirsini almak istiyor . Oncelikle umarim bir daha boyle bir tuzaga dusmezsiniz . Kaldiki Intikam meselesine anladigim kadari ile fazla bilgin yok bu yuzden daha ogrenmeni tavsiyye ederim . Umarim anlayisla karsilarsin

H@cked BaBy

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
28 Haz 2023
2,797
1,135
Arkana bak
Gelseydin bana sani beleşten eğitirdim.
2-3 güne herşeyin içinden geçerdin niye öyle yaptınki ?
Ama gerçekten k*rizler bu tuzaklara düşer birde eğitim setini bile vermemiş zaten verseydi forumdaki herkez şaşırırdı.😃
Birde "k*rizler" lafımı yanlış anlama genel bı ifade kullandım.
İyi forumlar.

SONNEFES68

Yeni üye
7 Ağu 2023
10
2
Gelseydin bana sani beleşten eğitirdim.
2-3 güne herşeyin içinden geçerdin niye öyle yaptınki ?
Ama gerçekten k*rizler bu tuzaklara düşer birde eğitim setini bile vermemiş zaten verseydi forumdaki herkez şaşırırdı.😃
Birde "k*rizler" lafımı yanlış anlama genel bı ifade kullandım.
İyi forumlar.
Eğit çok iddialı konuştun eğit bakalım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.