Doların 26 TL'yi geçmesi

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,223
9
900
22

bunları yaparsak ülkemiz büyücek

hayvan desteği

yem desteği

para desteği

benzin desteği

su desteği

eletirik desteği

tarım desteği

buğday desteği

ve bir cok şey ile ülkemizi ayağa kaldıracak şekil de yapabiliriz ve coğrafa olarak güzel bir konumdayiz

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,115
23
348

bunları yaparsak ülkemiz büyücek

hayvan desteği

yem desteği

para desteği

benzin desteği

su desteği

eletirik desteği

tarım desteği

buğday desteği

ve bir cok şey ile ülkemizi ayağa kaldıracak şekil de yapabiliriz ve coğrafa olarak güzel bir konumdayiz

elektriği doğalgaz ile üretiyoruz doğalgazı da dışarıdan kur ile satın alıyoruz aynı şekilde benzin de öyle durum da maalesef onu da kur üstünden alıyoruz asıl sıkıntı da burada başlıyor zaten mesela 1 tl ye aldığın ürün kur fırlayınca 100 tlye çıktı böylece gider gelir arasındaki mesafe çok açıldı buda enflasyonu uçurdu yapılan zamlarla bu açığı kapatmak istiyorlar bu doğal olarak milletin cebine yansıyor kur düzelmeden milletimizin cebine ucuzluk yansıyacağını hiç düşünmüyorum

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,223
9
900
22
elektriği doğalgaz ile üretiyoruz doğalgazı da dışarıdan kur ile satın alıyoruz aynı şekilde benzin de öyle durum da maalesef onu da kur üstünden alıyoruz asıl sıkıntı da burada başlıyor zaten mesela 1 tl ye aldığın ürün kur fırlayınca 100 tlye çıktı böylece gider gelir arasındaki mesafe çok açıldı buda enflasyonu uçurdu yapılan zamlarla bu açığı kapatmak istiyorlar bu doğal olarak milletin cebine yansıyor kur düzelmeden milletimizin cebine ucuzluk yansıyacağını hiç düşünmüyorum
ben de katılıyorum zam yükselterek acığı kapatmak istiyorlar ama ümidim yok

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.