Domain aldım ama açılmıyor

LeValpha

Yeni üye
1 Ocak 2019
7
0
keremcan.xyz isimli domaini aldım ve satin aldiktan sonra yanlislikla domain locku açtım. açinca kapamak icin 12 saat istedi ve siteye girilmiyordu. domain locku kapadim ama yine ayni ne yapmam gerek. firma ayni hostinger. 404 aliyorum.

ORGANES

Üye
14 Mar 2017
219
0
Dns güncellemeyi deneyebilirsin. Keşke Hostinger'dan almasaydın. Umarım pişman olmazsın

Merhabalar, Şahsen Hostinger Şirketinden Kullanmakta Olduğum 4 Adet Hosting Var. Arıza Çıktığı Takdirde İletişime Geçiyorum Ve Hallediyorlar. Anlayacağınız Pişman Olma Durumu Yok. Ayrıca 30 Gün İçerisinde Alınan Her Siparişinizi İade Edebiliyorsunuz (Yenilemediğiniz Takdirde ve Tarafımca Test Edilmiştir). Kesin Bir Bilgiye Ve Deneyime Sahip Olan Bir Kimse Olarak Söylemekteyim.

Son düzenleme:

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,455
631
keremcan.xyz isimli domaini aldım ve satin aldiktan sonra yanlislikla domain locku açtım. açinca kapamak icin 12 saat istedi ve siteye girilmiyordu. domain locku kapadim ama yine ayni ne yapmam gerek. firma ayni hostinger. 404 aliyorum.

Canlı desteğe yaz anında geri dönüş sağlıyorlar hata onlarda ise yapmadan bırakmıyorlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.