Domain Aldım ?

Casper4684

Yeni üye
13 May 2020
41
0
Arkadaşlar bir tane domain vardı. .com uzantısı 6000 $ . .org uzantısını aldım açık arttırmaya girmek için. Go daddy üzerinden aldım host için free destek sağlayabilir miyim ? Amacım siteye html css ile domain satlıktır yazmak

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ra

Uzman üye
1 Ocak 2016
1,679
1
95
Gaziantep
Cevap: Arkadaşlar Domain Aldım Yardım

Kardeşim godaddy den domain aldım. Bu domaini yine açık arttırmaya koydum fakat bu domaine gidildiğinde Bu alan adı satlıktır yazısı koymak istiyorum

Kendinde demişsin html css ile siteye domain satiliktir yazisi asmak istiyorum diye o zaman dedigin yontemle ekle yani, sorun tam olarak ne?

Bu Free Host Için Destek birimine iletebilirsin veya ucretsiz hosting alip nameserverlari oraya yonlendirip siteye yazi asabilirsin.

Son düzenleme:

'Çakır

Uzman üye
18 Mar 2018
1,082
1
8
Cevap: Arkadaşlar Domain Aldım Yardım

Merhaba,

Hosting servisi alabilirsiniz ücretli veya ücretsiz internet üzerinde araştırırsanız bulursunuz veya formumuzda da mevcuttur ücretsiz hostingler ile alakalı.

Hosting servisiniz size nameserver verecektir domaini aldığınız yerden ayarlar kısmına gelerek hosting servisinizin size verdiği nameserverleri domainizde güncelleyin sonra kendiniz de yazarak basit bi script hazırlayın kendi ulaşım adresinizi belli ederek satılıktır vs diyerek

Anlattığınız kadarıyla bu kadar yardımcı olabilirim bu domaini sosyal medya da reklamlarını yaparak daha hızlı erişime sağlayabilirsiniz

Hosting kategorisine gözat

https://www.turkhackteam.org/hosting/

Serosoft

Üye
7 Nis 2020
86
1
System.in
Merhaba,
Domain'i aldınız, C-Panel'den Domain Kontrol Merkezine girip, oradan yapımda sayfasına Html ve Css kodlarıyla istediğinizi yazabilirsiniz. Bunun için Hostinge gerek yoktur.
iyi Forumlar..

boole

Ar-Ge Ekibi Proje Yöneticisi
12 Nis 2019
735
201
.Net Core
Arkadaşlar bir tane domain vardı. .com uzantısı 6000 $ . .org uzantısını aldım açık arttırmaya girmek için. Go daddy üzerinden aldım host için free destek sağlayabilir miyim ? Amacım siteye html css ile domain satlıktır yazmak

merhaba
free host larda sitenize yükleme yapabilirsiniz url girilince gözükürde fakat siteniz index almaması veya türkiye den bazı ip lerin ulaşamaması gibi sorunlar yaşanması muhtemeldir. O yüzden siz yükeleme yapacak iseniz çokta bir ziyaretçi yığınını beklemiyorsanız ucuz yollu bir host paketi alın
bknz:30tl lik paket iş görür.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.