Domain ban ne yapabilirim ?

FromheL

Üye
19 Haz 2020
54
0
Ya beyler gülmekten ytazamıyorum helpt-twitter.com domainini alayım bi dedim godady ban attı posta yolladılar
benim paramı verin

Sayın

Değerli bir müşterimiz olduğunuz için teşekkür ederiz. Hesabınız, ödeme yönteminizin ya da alışverişçi hesabındaki ürünlerin olası yanlış kullanımına karşı sizi korumak amacıyla önlem olarak onay dairemiz tarafından seçilmiştir

Oturum açma sürecinde, güvenli sitemiz sizden ödeme yöntemi hesap sahibinin devlet tarafından verilen ehliyet veya pasaport gibi fotoğraflı bir kimliğinin görüntülenebilir, taranmış bir kopyasını yüklemesini isteyecektir. Açıklamalar kutusunda, satın alınan ürünü (ürünleri) nasıl kullanmayı amaçladığınıza dair kısa bir açıklama yapmanızı istiyoruz. Talep edilen belgeleri 48 saat içinde alamadığımız takdirde siparişiniz/siparişleriniz korunmanız amacıyla iptal edilebilir.

Belgelerin alınması ve doğrulanması üzerine hesabınızı doğrulamak için gereken belgelerin alındığını hesabınızda göstereceğiz. İşbirliğinizi için teşekkür ediyor ve bunun neden olabileceği aksaklıktan dolayı özür diliyoruz.

Saygılarımızla,
GoDaddy Onay Dairesi

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.