Domain Lazım ?

118baran

Üye
15 Eyl 2018
51
0
Merhaba Arkadaşlar;

Arkadaşlar bana ucuza domain lazım ama böyle dandik bir alan adı olamasın
Bunlar olabilir; .com .net .org

En ucuz nereden bulabilir godaddy almaya çalıştım kısıtlama getirmiş daha önce kullandığım için alamadım farklı bir hesap açtım ama kredi kartı aynı olduğundan yine kısıtladı elimde farklı bir kredi kartıda yok maalesef yardımcı olun lütfen

Maksimium bütçem 15TL

Şimdiden tüm cevaplarınız İçin Teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Quality38

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,219
2
Malesef 15 TL'ye .com, .org veya .net bulman imkansız gibi bişey dostum. Promosyon kodu ara anca öyle bulursun. Ben hostinger.web.tr'dem aldım en ucuza orda bulmuştum 52 TL'ye .net domaini

118baran

Üye
15 Eyl 2018
51
0
Godaddyden 16₺'ye almıştım, ucuz bakabilirsin.

Ustadım maalesef şuanlık godaddy için yok

Malesef 15 TL'ye .com, .org veya .net bulman imkansız gibi bişey dostum. Promosyon kodu ara anca öyle bulursun. Ben hostinger.web.tr'dem aldım en ucuza orda bulmuştum 52 TL'ye .net domaini

Hakslısın hocam ya .com falan olmasa aanki site dandik bir his veriyormuş gibi oluyor promosyon kodu hiç rastlamadım yaw

Hocam hosting değil domain arıyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

certu3

Uzman üye
30 Tem 2017
1,901
0
SMSMOBİLONAY
Merhaba Arkadaşlar;

Arkadaşlar bana ucuza domain lazım ama böyle dandik bir alan adı olamasın
Bunlar olabilir; .com .net .org

En ucuz nereden bulabilir godaddy almaya çalıştım kısıtlama getirmiş daha önce kullandığım için alamadım farklı bir hesap açtım ama kredi kartı aynı olduğundan yine kısıtladı elimde farklı bir kredi kartıda yok maalesef yardımcı olun lütfen

Maksimium bütçem 15TL

Şimdiden tüm cevaplarınız İçin Teşekkürler.

5,79 TL ye .online .xyz .store alan adları var tavsiye ederim. www.hostinger.web.tr

DarkScannel

Katılımcı Üye
22 Haz 2015
712
23
godady ile alan adanı al nettacompany ucuza aylık hostingler var olmadı 15 liraya reseller alabilirsiniz veya uyguna hosting de var onlardan alabilirsiniz.

Doguu04

Üye
24 Mar 2018
175
0
/etc/passwd
Bankanın mobil uygulamasından sanal kart oluştur , tarayıcı geçmişini sil godaddyden bu yöntemle istediğin kadar alabilirsin. :) Sanal kartı sil yeni ekle yeni domain al :) Bu yöntemle istediğin kadar sınırsız alabilirsin. Kendi bulduğum bir yöntemdir. lütfen beğenmeyi unutma :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.