DorkSearch İle sana özel dork'u yakala!

powwerbangTR

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
513
117
Herkese merhaba dostlar sizlere dorksearch.com u tanıtmak için geldim DorkSearch Basit bir site üzerine yazılmış ve dork aramalarınızda stabil kalmamanız için önemli bir sitedir
Baktım Bazı arkadaşlar 4 yıl önceki konularda olduğu gibi Dork yazmakta güçlük çekebiliyorlar temel ve ileri seviye kullanmanız için işinize yarayacak bir sitedir.

Bu sitede Yeterince Geliştirebileceğiniz bir sürü dork ve sistem bulunmaktadır. ayrıca yapay zeka destekli Dork yaratma aracı da aşağıdadır İngilizce yazarsanız daha iyi kavrar.

Örneklerimizle Başlayalım.

Daha Önceden Oluşturulmuş bir bölüm var bir bakalım

Tamam harika İşte yapabileceğimiz Opsiyonlar aşağıdadır.

Bir deneme olarak Ben "Güvenlik açığı Bulunan sunucular" dan bir araştırma yapmak istedim Sol sekmede bir panel gözüktü.

Tamam Yukarıdaki Arama Bölümüne SQL filtresini koydum ve devam ettim

Gördüğünüz Gibi SQL İle ilgili Birçok Dork çıktı İçlerinden bir tanesini Aldık ve Tıkladık.

Evet Hemen arama bölümüne yazdırdı ve şimdi Search (Arama) Bölümüne tıklayıp Google a yazmaya başladı şimdi buradaki siteleri deneyelim.

Bu dork web sayfalarındaki SQL syntax hatası aramak için Kullanılır "intext:SQL syntax" ifadesi, sayfanın içeriğinde SQL syntax ifadesini arar. "inurl:index.php?=id" ifadesi, sayfanın URL'sinde "index.php" içeren ve "id" parametresini içeren sayfaları belirler. "inurl:gov" ifadesi, URL'sinde "gov" içeren sayfaları sınırlar. Bu dorklar, potansiyel güvenlik açıklarını tespit etmeye yönelik araştırmalarda kullanılabilir.

TAMAM Birkaç site araştırması yaptım ve karşıma çıkan sonuçlardan birisi beni şaşırttı

Bir arjantin sitesinde Bunu tespit etmiş olduk.

Tamam "Önceden Oluşturulmuş" dorkları inceledik.

Sitede Dork Oluşturucusu İpuçları ve Blogg sayfasına yönlendirmesi de mevcut Yapayzeka Chat Openai Sayesinde Kullanılıyor bunu bilin Bir prompt Kullanıyor ve bu sayede aşmış oluyor aslında kilidini.

Yapayzeka Şuan bende error verdiği için sizlere gösteremedim ama temel mantığını kavradıysanız onunda üstesinden gelebilirsiniz Eğer Yapayzeka Aİ Hizmetini Kullanamazsanız Bu Başlığın altına yazarsanız Openai için bir Dork Search Promptu geliştirebilirim. Saygılarımla İyi akşamlar dostlarım.

powwerbangTR

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
513
117
bulunan sql acıklı olanları ondan sonra napacagız hocam
SQL Açığı bulunan siteleri SQLMAP de taratarak Database ve Admin bilgilerine ulaşabilirsiniz. Daha doğrusu bazı arkadaşlar Dorkları yazamayıp hazırdan eski dorkları kullanıyorlar yada işlerine yarayan dorklar olmuyor benim gösterdiğim Database sayesinde lazım olanlara direk erişim sağlayabilirler Eğer istedikleri tarzda bir dork bulurlarsa siteleri ona göre filtrelemiş olurlar ve bu filtrelemeler sayesinde işlerine yarayacak şekilde siteleri bulurlar

ŞİMDİ BULUNAN SQL Hatasını inceledim. ve SQLMAP e bir deneme gönderdim. Hala test ediyor Muhtemelen yanıt reddi verebilir sorun değil

Çıkmayabilirde yada site güvenlikli olarak aşama gösterebilir önemli olan Dorklarda aradığımız hatayı almaktı.! bu hata benim işime yaramaz bu nedenle şuan ben bununla ilgilenmem Ama Dorkları anlatmaya çalıştım istediğiniz dork u orada bulabilirsiniz.

CM-D

Üye
2 Nis 2023
69
24
Herkese merhaba dostlar sizlere dorksearch.com u tanıtmak için geldim DorkSearch Basit bir site üzerine yazılmış ve dork aramalarınızda stabil kalmamanız için önemli bir sitedir
Baktım Bazı arkadaşlar 4 yıl önceki konularda olduğu gibi Dork yazmakta güçlük çekebiliyorlar temel ve ileri seviye kullanmanız için işinize yarayacak bir sitedir.

Bu sitede Yeterince Geliştirebileceğiniz bir sürü dork ve sistem bulunmaktadır. ayrıca yapay zeka destekli Dork yaratma aracı da aşağıdadır İngilizce yazarsanız daha iyi kavrar.

Örneklerimizle Başlayalım.

Daha Önceden Oluşturulmuş bir bölüm var bir bakalım

Tamam harika İşte yapabileceğimiz Opsiyonlar aşağıdadır.

Bir deneme olarak Ben "Güvenlik açığı Bulunan sunucular" dan bir araştırma yapmak istedim Sol sekmede bir panel gözüktü.

Tamam Yukarıdaki Arama Bölümüne SQL filtresini koydum ve devam ettim

Gördüğünüz Gibi SQL İle ilgili Birçok Dork çıktı İçlerinden bir tanesini Aldık ve Tıkladık.

Evet Hemen arama bölümüne yazdırdı ve şimdi Search (Arama) Bölümüne tıklayıp Google a yazmaya başladı şimdi buradaki siteleri deneyelim.

Bu dork web sayfalarındaki SQL syntax hatası aramak için Kullanılır "intext:SQL syntax" ifadesi, sayfanın içeriğinde SQL syntax ifadesini arar. "inurl:index.php?=id" ifadesi, sayfanın URL'sinde "index.php" içeren ve "id" parametresini içeren sayfaları belirler. "inurl:gov" ifadesi, URL'sinde "gov" içeren sayfaları sınırlar. Bu dorklar, potansiyel güvenlik açıklarını tespit etmeye yönelik araştırmalarda kullanılabilir.

TAMAM Birkaç site araştırması yaptım ve karşıma çıkan sonuçlardan birisi beni şaşırttı

Bir arjantin sitesinde Bunu tespit etmiş olduk.

Tamam "Önceden Oluşturulmuş" dorkları inceledik.

Sitede Dork Oluşturucusu İpuçları ve Blogg sayfasına yönlendirmesi de mevcut Yapayzeka Chat Openai Sayesinde Kullanılıyor bunu bilin Bir prompt Kullanıyor ve bu sayede aşmış oluyor aslında kilidini.

Yapayzeka Şuan bende error verdiği için sizlere gösteremedim ama temel mantığını kavradıysanız onunda üstesinden gelebilirsiniz Eğer Yapayzeka Aİ Hizmetini Kullanamazsanız Bu Başlığın altına yazarsanız Openai için bir Dork Search Promptu geliştirebilirim. Saygılarımla İyi akşamlar dostlarım.
Yararlı 👍

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.