Dos İçin Tool Önerisi

8 Şub 2022
83
25
Selamlar dostlar...
Vds için Cloudflare gibi DDoS korumasını geçebilen sağlam bir tool önereceğim. Bu toolu yazan dostum olur. Bir sorunuz olursa kendisine iletirim.

Github Linki

Beni durdurabilirsiniz fakat hepimizi durduramazsınız.
Hepsinden öte, hepimiz birbirimizin aynısıyız
>The Mentor

ByFelez

Uzman üye
9 Tem 2013
1,818
1,775
Selamlar dostlar...
Vds için Cloudflare gibi DDoS korumasını geçebilen sağlam bir tool önereceğim. Bu toolu yazan dostum olur. Bir sorunuz olursa kendisine iletirim.

Github Linki

Beni durdurabilirsiniz fakat hepimizi durduramazsınız.
Hepsinden öte, hepimiz birbirimizin aynısıyız
>The Mentor
Bu Toollda Etkilidir.

ByFelez

Uzman üye
9 Tem 2013
1,818
1,775
8 Şub 2022
83
25
Çok Özür dileri :D Dalgınlığıma Geldi ;
Sorun değil dostum :) bu tool galiba proxy kullanarak vuruyor, ki daha etkili olma ihtimali daha fazla tıpkı botnet'e benzer. bizim tool ile arasındaki fark; bu tool ddos korumasını da vuruyor ve paket aşımlarını taşırınca ana sunucuya vuruyor ve ana sunucu çöküyor (web sunucunun kendisi de olabilir, sunucuya göre değişebilir). Bizim tool ise ddos korumasını geçerek ana sunucuyu hedef alıyor (yine aynı şekilde sunucuya göre sadece web sunucuya vurabilir).
Teorik olarak yazdığımın farkındayım çünkü terimsel olarak makale yazmıyorum sadece kullanıcıyım, daha detaylısını araştırarak öğrenirsin :)
bu arada gösterdiğin toola benzer bir toolu biliyorum Github Linki Burda .

8 Şub 2022
83
25
Benim dos toolumu katan yok ayıp ettiniz
Maalesef THT formunda ve hacking alanında fazla vakit geçirmek istiyordum ama imkanlar ve zaman el vermediği için kendimce geç kaldım ama şuan çok da geç olmadığının farkındayım ve zamanında yarım bıraktığım işi tamamen, ölüme kadar ilerlemek için tekrar döndüm :)) Toolunu buraya bırakırsan sevinirim ve hatta araştırır yayarım elimden geldiğince :).

Adanalıtrojan

Kıdemli Üye
25 Haz 2021
2,027
1,057
17
Konya Ovası Askeri Tesislerinde
Maalesef THT formunda ve hacking alanında fazla vakit geçirmek istiyordum ama imkanlar ve zaman el vermediği için kendimce geç kaldım ama şuan çok da geç olmadığının farkındayım ve zamanında yarım bıraktığım işi tamamen, ölüme kadar ilerlemek için tekrar döndüm :)) Toolunu buraya bırakırsan sevinirim ve hatta araştırır yayarım elimden geldiğince :).

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.