Çözüldü Dosya yolunu internete nasıl bağlayabilirim

MaliTR

Katılımcı Üye
29 Ağu 2015
333
7
Merhabalar,

Yapmak istediğim şey internetteki bir dosyayı indirme linkinden google driver yada dropbox gibi sitelere bilgisayara indirmeden direk yüklemek,
ne kadar uğraştıysam da bir yol bulamadım,

Dosya öyle bir şey olacak ki içinde indirme linki olacak google drivera yükleyecek.

Bunu yapmamın bir yolu var mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:

TaoLao

Katılımcı Üye
4 Ara 2020
602
200
127.0.0.1
Merhaba, siz şimdi bir seyehate çıkıcaksınız, ama yolda gitmek istemiyorsunuz, bulunduğunuz konumdan, hedef konuma ışınlanmak istiyorsunuz yani, bu olayı bende araştırmıştım fakat... yani malesef mümkün değildir. İyi forumlar.

MaliTR

Katılımcı Üye
29 Ağu 2015
333
7
8 dakika araştırmadan sonra kanıya varıp spam post atmamanızı öneririm.
Şu anda araştırma yapıyorum herhangi bir yol bulursam konu altına araştıranlar için bilgi bırakırım, iyi forumlar.

1 Yol buldum,

https://www.multcloud.com/tutorials/upload-url-to-dropbox-5566.html

Yukardaki makaleyi okursanız yapabilirsiniz, kısaca nasıl yapıldığından bahsedecek olursam;

Multcould adli siteye kayıt oluyoruz
Ardından DropBox hesabımızı Bağlıyoruz
Url Download butonuna bastıktan sonra DropBox hesabımıza url içindeki dosyaları gönderiyor.

Şimdilik youtubeda bir video denedim oldu, çoğu dosyayı da göndereceğinden eminim.

İyi forumlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

TaoLao

Katılımcı Üye
4 Ara 2020
602
200
127.0.0.1
8 dakika araştırmadan sonra kanıya varıp spam post atmamanızı öneririm.
Şu anda araştırma yapıyorum herhangi bir yol bulursam konu altına araştıranlar için bilgi bırakırım, iyi forumlar.

Merhaba, yanlış anlamayın ama merak ettiğim bir konuyu zerresine kadar araştırıp öğrenirim/öğrenmeye çalışırım, geçmişte kafa yormuştum ulaştığım kanılar sonucu böyle birşeyin olmadığını belirttim, tabiki böyle birşey mümkün fakat araya aracı koymanız lazım api'ler le uğraşmanız lazım, örnek veriyorum bir program yapılıcak bunun için, kullanıcıdan dosya linkini alıp aracı olan sunucuya indirecek ve oradanda seçilen platforma yükleyecek, biraz uzun oldu ama umarım açıklayıcı olmuştur, iyi günler dilerim. İyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.