Dövme hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KapganTamu

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
497
0
ÖTÜKEN
Dostum bilemiyorum. Ben sol elimin üstüne başparmaktan bileğe doğru) dövme yaptırcam ilk önce sadece siyah diye kına ile yaptım.

Başkaların dediklerine bakma. Kendi hoşuna gidicekse yaptır.

x-Cod3

Kıdemli Üye
10 Şub 2015
2,590
0
World
Eğer müslüman bir ülkede yaşıyor ve islamın kurallarına inanıyorsak dini açıdan yaklaşmamız normaldir.
Ayrıca konuya herhangi bir açıdan yaklaşmayın diye not da düşmemiş.

Türkiye devletinin dini yoktur. Çoğunluğu müslüman sadece.
Arkadaşın konuya gelirsek. Tabi kendi kararı ama yaşın daha erken kalıcı düşünüyorsan çok düşünmen lazım ilerde pişman olabilirsin. Çevremde keşke bunu yaptırmasaydım diyen de var. İyi ki yaptırmışım diyen de(40-50 yaş arası bu dediğim kişiler.) Bence 22-23 yaşlarından sonra yaptır illa yaptırmak istersen iyice karar ver.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.