Dövme

Felıpe Melo

Uzman üye
8 Ağu 2011
1,104
0
Sivas
selam arkadaşlar bilegime dövme yaptırmayı düşünüyorum ama karar veremedim sizce ne yaptirayimdaja dogrusu siz yaptırmak isteseydiniz ne yaptırır diniz

fre3dom

Katılımcı Üye
5 Ocak 2013
325
0
valah kardeşım ben hiç tavsiye etmiyorum kalıcı dövme yaptınmı artık übüz buyu sen gittin bunu diyim bence bir müslüman dövme yapmaması lazım çok şey konuşulmuyor yoksa derdım ondan dövme yapıpta ne olacakkı sadece allahın verdiği vucuda zarar vereceksın ve daha neler bence boşver kardeşım ama gene karar senın

S4cuRiTy EneMy

Yaşayan Forum Efsanesi
24 Nis 2012
8,773
6
root@server
Kalıcı Yaptirma Bence Hint Kinasi Var En İyisi Yikamassan 1-2 Hafta Kaliyor Güzel Bişe Bende Yaptiricam Sol Koluma

_SlienT_ScreaM Sag Koluma Burçin Yazdiricagim :) Belli Olmaz Burçin Kalici Olarak Yazdirabilirim Ama Biraz Tirsiorum :D

SH!FT

Uzman üye
20 Haz 2009
1,426
0
barb-4.jpg

pişmanlık diyorlar kardeşim iyi düşün çıkartması daha pahalı ve çok acı verici tavsiye ilk başta silinebilir yaptır ve tek renk daha iyi olur.

0101001

Uzman üye
16 Ağu 2012
1,807
2
Kardeşim eğer müslümansan yaptırma çünkü bidaha asla geri dönemessin gusul abdestin sayılmaz ve din dışı olursun.

'Black-Ghost

Yaşayan Forum Efsanesi
19 May 2008
7,877
17
37
Çanakkale
Benim Vicudumda dövme sayısı cok ancak, dövme yaptırırken sunu unutmamak lazım nereye yaptıracagına çok dikkat etmelisin örneğin bileğine yaptırmak istiyorsun oraya yaptırma. bilekte atar damarlar var ALLAH göstermesin serum veya baska bır işlem için bilekteki atar damarları kullanmak istediklerinde kullanamıyorlar. bu yüzden bilek çok önemli

nedenSiZz

Üye
19 Ocak 2013
74
0
ben geçicide olsa yaptırmak istemezdim Allah korusun dövme vücüdundayken öldüm diyelim üzerinde nasıl bir dövme olursa olsun Allahın huzuruna o şekilde çıkmak bana koyar.Biraz agır oldu galiba kusura bakma diyemedende geçemedim.İyi günler :D

|~Hérmés~|

Kıdemli Üye
5 Tem 2012
2,509
0
İstanbul
Kardeş geçici hint kınaları yaptır 20 tl 2-3 ayda bir yenilersin 60 tl çok değilya hem su geçiriyior günahada girmezsin eğer gerçek dövme yaptırırsan zaten boy abdesti alamıyorsun,beni dinle bence :S

nedenSiZz

Üye
19 Ocak 2013
74
0
Kardeş geçici hint kınaları yaptır 20 tl 2-3 ayda bir yenilersin 60 tl çok değilya hem su geçiriyior günahada girmezsin eğer gerçek dövme yaptırırsan zaten boy abdesti alamıyorsun,beni dinle bence :S

derini altına işlendigi için boyabdesti alırsın ama şu hadiside unutmayalım
İbnu Abbâs (radiyallâhu anhümâ) rivayet ettigine göre Peygamber Efendimiz şöyle buyurmuştur:
"İğreti saç takan, taktıran; kaşları incelten, kaşlarını incelttiren, dövme yapan ve dövme yaptıran lanetlenmiştir."
[Ebû Dâvud, Tereccül 5, (4170).]
iyi günler selametle...

nedenSiZz

Üye
19 Ocak 2013
74
0
müslümana yakısmaz hem abdest alammasın ..

hatır dövme yaptırken boyabdestli olursan dövme yaptırdıktan soran aldıgın boyadestleri olur.çünkü yapılan dövme derinin altına işliyor yani boy abdesti alabilirsin o konuda sıkınıtı yok ama Peygamber Efendimiz yasaklıyor hatta lanetliyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.