Doxbin nedir ve girmesi sakıncalı mı?

LxrdJaay

Üye
30 Mar 2022
186
1
14
Arkadaşlar doxbin.org sitesi nedir bilgi verebilir misiniz
Ve girmek sakıncalı mıdır

Son düzenleme:

ReoBlood

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
843
9
57
Siyah Sancak
Arkadaşlar doxbin.org sitesi nedir bilgi verebilir misiniz
Ve girmek sakıncalı mıdır
Merhabalar,

Şahısların kisisel bilgilerinin paylasildigi kredi karti vs dahil, illegal isteklerin yapıldığı bir site. Not paylaşır gibi paylaşım yapılıyor. Bir nevi forum.

Vpn kullanıp girerseniz bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

PvpxD

Yeni üye
17 Tem 2023
2
0
Merhabalar,

Şahısların kisisel bilgilerinin paylasildigi kredi karti vs dahil, illegal isteklerin yapıldığı bir site. Not paylaşır gibi paylaşım yapılıyor. Bir nevi forum.

Vpn kullanıp girerseniz bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum.
Hocam Tor org sitesi açmadı Google ile girdim sıkıntı olurmu?

ReoBlood

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
843
9
57
Siyah Sancak
Sıkıntı olmaz, tehdit içeren herhangi bir şey yok. Sadece kendi IP'nizi kullanmayın yeterli olur, bir şey olacağından değil tedbir amaçlı.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.