-Driver Booster Resimli Anlatım-

SkyFull

Uzman üye
2 Ocak 2016
1,112
3
Cruciatus
Driver Booster bana göre bulunması gereken bir program. Bazen oyun oynarken ekranınızın kastığını veya bir bozukluk sezersiniz. Bunun sonucu büyük ihtimalle Driver Güncellemesidir. Bilgisayarınızın sistemleri yeterli olduğu halde bazı şeylerin çalışmadığını görürsünüz. Bunun da sebebi driver güncellemelerinin eksik olmasıdır. Bu program Driverların hepsini saptar güncel olmayanları yapılacak Driverların kendi öz sitesinden bularak karşıdan yükler ve kurar. Bu program çok yararlı ve indirmenizi tavsiye ederim. Anlatıma geçelim;
1-Googleye Driver Booster Full indir yazalım
2-İndirdikten sonra basit bir kurulum yapalım
3-Karşınıza direk Program açılacak ve bozukları arayacak
4-Bulduktan sonra istediğinizi seçip güncelleştirebilirsiniz
Not:Bu Esnada Ekran yanıp sönebilir ses gidip gelebilir. Siz aldırmayın ve işlem sırasında bilgisayarınız kapatmayın kolay gele
==Resimli Anlatım==
6rkoLW.png

Bv0qB9.png

njgXqg.png

Jq401Y.png

41kEBG.png

TheBigBoss

Üye
26 Ara 2015
174
0
Forumdan SolidStar arkadaşımızın yaptığı Programı tavsiye ederim.Gayet performanslı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.