Droid Modeli

0101001

Uzman üye
16 Ağu 2012
1,807
2
Çok uzun zamandır giremiyorum bayramda boş kalınca bir şeyler çizmek istedim. Resimlerin boyutu biraz büyük int. ilgili sıkıntı yaşayan arkadaşlardan özür diliyorum geç açılacağı için.

0bmk9o.png

72Mbzr.png

9v25JO.png

onr9nk.png

'Victory

Uzman üye
13 Tem 2013
1,066
0
MetropoL
Kişisel Çalışmalara Neden Az Yorum Yapıldıgı(İlgi)Görülmedigini Hala Anlamış Deilim Devam Kardeşm Eline Sağlık Hangi Programla Çizdin ?

achiles25

Uzman üye
5 Ara 2007
1,315
0
cinema 4d gali böyle tasarım lar genelde cinema 4d yapılıyor ellerine sağlık kardeşim güzel olmuş iş va sende :D :D :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.