Dropshipping Eğitim önerisi

hikmetnri

Katılımcı Üye
18 Mar 2017
727
54
Nerde istersen
Arkadaşlar instagramda sürekli karşıma çıkan ebay ile stoksuz ve sermayesiz dripshipping eticaret eğitimi veren yerler var, Acaba eticaretle uğraşan varsa. Fikir ve önerilerini yazabilir mi. E ticarete girilir mi riskleri neler? Yapılırsa Eğitimi nereden almalıyım. İnstagram sayfalarını araştırırken mesela 2 tane farklı sayfanın konu içeriklerinin aynısı süreleri bile birbiriyle aynı. Bu benim kafamı karıştırıyor Neye göre eğitim almalıyım varsa önerileriniz bekliyorum.

kst132

Junior Hunter
12 Haz 2023
925
556
Arkadaşlar instagramda sürekli karşıma çıkan ebay ile stoksuz ve sermayesiz dripshipping eticaret eğitimi veren yerler var, Acaba eticaretle uğraşan varsa. Fikir ve önerilerini yazabilir mi. E ticarete girilir mi riskleri neler? Yapılırsa Eğitimi nereden almalıyım. İnstagram sayfalarını araştırırken mesela 2 tane farklı sayfanın konu içeriklerinin aynısı süreleri bile birbiriyle aynı. Bu benim kafamı karıştırıyor Neye göre eğitim almalıyım varsa önerileriniz bekliyorum.
Merhaba

Sana önerim eğitimi udemy'den al.
Kimden alacağını seçerkende eğitimi verenlerin ismini youtube yaz genellikle bu tür işleri yapanlar E-ticaret hakkında kısaca konuşurlar.
En sonda da kimi beğenirsen onun eğitim setini al.
Bende araştırıyorum ancak ben yüksek ihtimalle seneye başlayacağım dropshipping başlangıç için güzel bence

İyi forumlar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.