Dual boot'ta direkt Grub açılıyor

kingkong01

Yeni üye
10 Ocak 2023
10
2
arkadaşlar merhaba ben kali linux'ü dual boot olarak kullanıcaktım ve usb ye kali.iso yükledim ve 40 gb disk ayırdım.

usb ve disk:

kali usb içindekiler:

daha sonra biostan usb mi en yukarıya aldım kali başlasın diye.

boot menu:

kaydettikten sonra bilgisayarı açtığımda grub diye bi yer açılıyor ne yazacağımı bilmiyorum.
grub:

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER :):)

'RDX

Üye
3 Ocak 2023
173
138
dostum ilk önce kali linux ntfs veya fat 32 dosya sistemini kullanmaz exfat4 türünü destekler kali linux minitoolpartitonwizard ile ayırdığın diskin file sistemini exfat4 olarak yapacaksın sonra dene bakalım düzelecekmi

kingkong01

Yeni üye
10 Ocak 2023
10
2

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.