🔴DuckDuckGo Nedir? Nasıl İndirilir?🔴

Kreyzi Man

Uzman üye
9 Eyl 2015
1,319
0
nothing
logo.png

DuckDuckGo Nedir?
DuckDuckGo bir arama motorudur. Google ve diğer arama motorlarından ayıran farkı ve iddiası ise
Kod:
[B][COLOR="White"]Kullanıcıların IP adreslerini ve kişiler bilgilerini kaydetmemektedir.[/COLOR][/B]
Kullanıcı görüşlerine göre gayet güvenilir bir tarayıcıdır.

DuckDuckGo Chrome Eklentisi
DuckDuckGo AppStore
DuckDuckGo Android

[KAYNAKÇA]
DuckDuckGo
Wikipedia/DuckDuckGo

Kreyzi Man

Uzman üye
9 Eyl 2015
1,319
0
nothing
Dün DuckDuckGo yu araştırırken googlea DuckDuckGo Tht yazdım ve hiçbir şey çıkmadı aynı şekilde forum içinde de arattım ama gene bir sonuç göremedim. Basitte olsa konuyla ilgili tht üzerinde direkt bir konu olmalı diye düşünerek açtım konuyu.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.