Çözüldü Dumpper Wi-Fi kıramıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Azerbaian Security

Katılımcı Üye
18 Nis 2015
275
0
Selam. Dumpper Wi-Fi kırmak istersem böyle bir hata veriyor :

8Teczx.jpg

Çözümü varmı ? Bazı W-Fi arayanda buluyor. WPS açık. amma kırmıyor. Neden? Dumpper "Scan" veriyorum. Listede çıkan Wi-Fi-leri kırmıyor. Bu Wi-Fi-lerin WPS açık olduğu için gözüküyor amma kıramıyor. Sorun nedir ? Neden kıramıyor ? Çözümü varmı ?

Anterus

Uzman üye
19 Eyl 2015
1,391
0
artık modemlerde firewall var oyüzden belli sayıda wps kodu denemesinden sonra blokluyor wps açığı artık eskisi kadar kolay değil

"Tranquila

Uzman üye
20 Ağu 2017
1,973
3
6
Trabzon
Merhabalar

Yeni nesil modemler firewal kullanıyor
firewal nedir derseniz bir güvenlik duvarı düşünün 2 saydırı yapınca sizi engelliyor buda aynı mantık
size tavsiyem firewalsız bir modemin şifresini kırmayı denemeniz
+ olarak bir wifiye saldırı uygulamak yada kırmakda diyebiliriz yasaktır hapis cezası vardır

Azerbaian Security

Katılımcı Üye
18 Nis 2015
275
0
Wpa wps tester kullanmanı tavsiye ederim wps açıkların hepsini kırdım:)

Biliyorum. Denedim ama olmuyor. Başarısız

Merhabalar

Yeni nesil modemler firewal kullanıyor
firewal nedir derseniz bir güvenlik duvarı düşünün 2 saydırı yapınca sizi engelliyor buda aynı mantık
size tavsiyem firewalsız bir modemin şifresini kırmayı denemeniz
+ olarak bir wifiye saldırı uygulamak yada kırmakda diyebiliriz yasaktır hapis cezası vardır

Teşekkür ederim. Önemli bir cevap. En iyisi kendimde olan modemi(Wi-Fi) kullanmak. Bilgi toplamak için sordum. Evde olmayabiliri. Gitdiğim yerde kulanmak isterdim ama doğru söylüyorsun. Ceza var. Ben en iyisi fikrimi değiştiririm :eek:isbende

Birşey sormak istiyorum sizlere. Wi-Fi kırdığım kişi nasıl öğrenebilir? Benim onun Wi-Fi kırdığımı nasıl bulabilir? Onun internetinden kullandığımı nasıl anlayabilir? Beni bulabilirmli? Eğer beni bulabilirse nasıl bulabilir?

Moderatör tarafında düzenlendi:

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Biliyorum. Denedim ama olmuyor. Başarısız

Teşekkür ederim. Önemli bir cevap. En iyisi kendimde olan modemi(Wi-Fi) kullanmak. Bilgi toplamak için sordum. Evde olmayabiliri. Gitdiğim yerde kulanmak isterdim ama doğru söylüyorsun. Ceza var. Ben en iyisi fikrimi değiştiririm :eek:isbende

Birşey sormak istiyorum sizlere. Wi-Fi kırdığım kişi nasıl öğrenebilir? Benim onun Wi-Fi kırdığımı nasıl bulabilir? Onun internetinden kullandığımı nasıl anlayabilir? Beni bulabilirmli? Eğer beni bulabilirse nasıl bulabilir?

İnternetteki arayüze bakması yeterli olacaktır. Veya Advanced IP Scanner kullanılabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.