Dünyadaki En Şerefsiz İnsanmış:S

scorpion_rap

Yeni üye
9 Tem 2007
7
0
alıntı baf afyok arkinmizden:ben böle adamları versınler elıme yemın edıyorumkı taksım meydanına cıkarıp kazıgın ustune oturtmasam adam deılım serefsıuzlık son moda oldugunu bılıyodumda bu kadarıda pes a.q bende a.q q. q.koya azından aktırım

blackfalcon_17

Yeni üye
16 Ağu 2007
11
0
En iyi ceza bu adamı incelemek için 51.bölgeye götürmek şahsen ben insan kılığına girmiş bir yaratık olduğunu düşünüyorum.

elf_elf

Yeni üye
19 Ağu 2007
27
0
samsun
insan değil ya bambaşka bişe gerçekten arkadaşlar şeriata karşı çıkılıyo ama bazen böle şeyleride var bu adam ibret olsun die öldürülecek taşlanacak ya pislik!!!!!!!!!!!!!

17 Ağu 2007
237
0
ALLAHIM inanamiyorum yaa
lan bu kadar kalpsizlik nasi olur yaa
bu kadar assagilik ni karaktersiz bi insan
SUPHESIZ KI ALLAH HERSEYI GORUR

ramazan_erdem

Yeni üye
19 Ağu 2007
15
0
anasını da kendisini öle s...k..sinler o o.ç ğunun. aq. pici....stedeki herkes özür dileim ama ....

az bile sölyom yaaa...

yanımda bi yerde olsa ömür boyu ceza evinde kalcan deseler öldürüüm valla o şerefsizi....

by_huzun

Üye
10 Ağu 2007
236
0
IĞDIR
Ulan böyle insanlarda var yaa bunla ilgili hadiste var arkadaşlar ölen genç kızlara tecavüz eden adam şerefsizliğin daniskası...

Asretimsana

Yeni üye
23 Ağu 2007
15
0
vallla Kardeşş
böleleriniii aSacak sın kardeşş Şeref siz bun lar vallla
Bana versinler Acımadan Sikini Keserr ***üne Sopkarım Son nok ta .......
Sheker
Saygılarım la
Yan lış an lamayın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.