dünyanın en güçlü virüsü acayip müthiş

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
Bu bat virüslerın hepsını denedım hıç biri bir işe yaramıyordu bu konundakı deneyım dedım denedım pc anında kapandı hayret ıse yarayan bır tane cıktı dedım 15 dakıka sonra gerı geldı kurban sıstem çökse zaten baglantı gelmez format atması lazım ana kart yandı desek gene geldıgıne gore onada bısey yapmamıs demekkı bır ıse yaramıyormus bu konuda:D

blckwlf02

Üye
11 Eki 2013
140
2
kodu nereye yapcaz anlamadım

Not defterine yapıştır + Dosya + Farklı kaydet + Yeni klasör isminin sonuna " .bat " koy +alttan tüm dosyalar seç →→→ Masaüstündeki Yeni klasör ismindeki Simgeli uygulama virüstür ...
İstediğini yapabilirsin :)
....Teşekkürümü İsterim ....

Snare

Katılımcı Üye
20 Nis 2014
543
0
bu virüsü sen yapmış olamazsın alıntıdır diye belirtmelisin. ve deepfreeze,veya anti varsa işe yaramaz :)

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
bu virüsü sen yapmış olamazsın alıntıdır diye belirtmelisin. ve deepfreeze,veya anti varsa işe yaramaz :)

Anti mi? Windows Defender bile bulur bunu ne diyon :D Antiye gerek yok.
Hem yanmış bilgisayarı Deep Freeze mi kurtaracak :D

94loyka55

Katılımcı Üye
19 Ocak 2013
541
0
yazılımla donanıma doğrudan zarar verilemez ancak ek donanımlarla bu başarılabilir yani hala bunlara virüs deniliyor dosya silersin yüklersin anlık çalışan bat komutlarıyla yapılabilir ama kasada küçük bir değişiklikle bu sorun giderilir

PASVAR

Katılımcı Üye
6 Tem 2012
829
0
İZMİR
kodu metin belgesine yapıştırca doya yazan yere tıklayıp farklı kaydet deyip dosya adını ne istersen koyabilirisin ÖRNEK: pasvar.bat deyip tamam diceksin masa üstü kaydet ama sakın masa üstüne gelen yazılımı tıklama makınan cöp olur

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
güncel :D Bu virüsü 1800 TL'lik laptopumda açmayı denedim ama AÇMADI :D:D
Windows Defender bile buluyor bunu daha ne diyeyim :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.