Dünyanın en iyi antivirüs programı

sizce hangisi en iyisi

• Kullanılan toplam oy
    3,612

nefret2836

Üye
18 Şub 2008
62
3
hitman kullananınız varmı tawsiyem hani delerya pc e wirüs bulaştıktan sonra antiwirüs kurmak anlamsız eet öle gerçekten ama hitmen kurmak anlamsız değil. deneyin görün

karansa

Yeni üye
31 Ağu 2007
25
3
Arkadaş bana sorarsanız nod 32 nin en son sürümü daha iyi şüpheli dosyaları eset labarotuvarına bile gönderiye bilgisayarı karantinaya alıyo temizlito ve tarıyo daha belanımı arıyosun

hacker_huso1

Yeni üye
30 Nis 2008
1
0
bence en iyi kaspersky nod 32 buluyo ama silemiyo kaspersky anında buluyo siliyo bende defalarca bu oldu nod32 yükledim virüsden d ye zor giriyodum kasperskyı yükledim 12 tane virüs buldu işte farkı budur

Koskan

Yeni üye
8 Şub 2008
35
0
kaspersky başka tanımam kullanmıyorum bilgisayarımı kasıyo laptop olduğu için ben avg kullanıyorum avg ve kaspersky den başkasını tanımam :A :S :D :L :K

mustafa3002

Yeni üye
6 Haz 2008
7
0
arkadaşlar kaysperin özel sürümü bir program var ama program ekle kaldırda gözükmüyo sıf vürüsü silmek için kullanıyo adı kaysper 7.0 remevo tools vüris neye bulaşmıssa komple ***ürüyo

pokemon43

Yeni üye
15 Eki 2007
33
0
bence bit defender ve kaspersky 7.0 dahada başka tanımam önceden kaspersky kullanıyordum tam olarak bir kurşun geçirmez canavar ama tek dezavantajı çok aşırı kasıyor ve sistemi yavaşlatıyordu bit defender pro plus kullanmaya başladım sistemim çok rahatladı hem türkçe hemde kullanımı çok basite indirgenmiş en az kaspersky kadarda virüsleri tanıyor ve gerçek zamanlı koruma yapması otomatik güncellemesi harika

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.