Dünyanın en iyi antivirüs programı

sizce hangisi en iyisi

• Kullanılan toplam oy
    3,612

RappeRSRC

Katılımcı Üye
4 Şub 2009
743
0
ANADOLU - İZMİR
1.Kaspersky = Antivirüs
2.AvasT = antivirüs
3.Nod32 = antivirüs
4.Avira = antivirüs
5.Antivir PE = antivirüs
6.SpyWare Terminator = Casus yazılım avcısı
7.Eset sysnspecter = Riskli bölge tarayıcısı
8.Radix Antirootkit = Maskelenmiş Yazılım Avcısı
9.a-squared Hijack = antivirüs
10.Sunbelt Personal Firewall = hacker ve virüsleri bloke eder
Bence Hepsi Sırasıyla Bu ŞekiLde...

sXe_61

Katılımcı Üye
14 Şub 2009
388
0
30
Ms-DoS
en iyisini söyLimmi en iyisi

Kasper sky yükleyin (2009 )
ondan sonra NOD32 yi çalıstırın yükLerken kasper sky işimi,ze engel olabilir gibi 1 şey gelcek yoksay a tıklayın

işte o zman en iyi anti virüs Kasper sky+nod32 2 tane anti virüs :) biri bulamassa biri buluyor

demir45

Yeni üye
11 Mar 2009
5
0
ben nod32 kullandığımiçin söylüyorum çok süper bi anti vede hiç bilgisayarı kastırmıyor

ufuk111

Yeni üye
14 Mar 2009
4
0
nod 32 çok iyi korumalı bir anti virüs proğramı fakat karperksy de unutmamak gerekir
ikisinide kullandım.sizce norton 2009 nasıl bir proğram???

42ismail

Yeni üye
2 Ara 2008
22
0
nod32 war memnunum avast kullandım 4 yıl bazı virüsleri algılamıyor kendi içinde bile virüs var ama paralısına bişey diyemem

soluksuzsefer

Yeni üye
9 Haz 2008
29
0
nod vazgecılmezdır bende kı butun truva atlarını buldu torjanlarını buuldu kasperskyda avasta da bulamamastı..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.