Dünyanın en iyi antivirüs programı

sizce hangisi en iyisi

• Kullanılan toplam oy
    3,612
3 Eyl 2007
142
3
avast cok iyi diger antivürüsler gibi zımbırtısı yok ben karsperskyde kullandım nod32de bitdefenderde hepsi zımbırtılı urastırıo insanı avast söz dinlio en azından

kyobekir

Yeni üye
16 Eyl 2007
10
0
bana kalırsa en iisi nod32 neden derseniz kasper cok kasıyo tamam güzel siliyo halletiyo ama cok yavas kastırıcı bole olunca bc cekilmez oluyo nod en iisi sasmaz saolun bole konu actıgınız icin

sadu

Yeni üye
17 Eyl 2007
1
0
arkadaşlar bende F-SECURE 2006 ANTİ-VİRÜS programını tek geçerim
mükemmel program sizin kullandığınız programlar txt dosyasına delete/Windows gibi hack
kodları yazdığınızda o dosyayı kayıt etmenize izin verir ançak F-Secure izin vermiyor uyarısında ise
windows'u silebilecek kod var deyip kayıt etmenize izn vermiyor çok mükemmel bir program
ben 2 yıldır kullanıyorum virüs programlarının çoğunu denedim bunda karar kıldım ve sade bir ara yüze sahip
neyse lafı çok uzattım BUDA BENİM VİRÜS PROGRAMIN = F-SECURE ANTİ-VİRÜS 2006

8 Ağu 2007
83
0
arkadaşlar bune yaa hep avast kaspersky nod32 az ufkunuzu açın olmaz böle
hepsine bin çeker bi antivirüs var . Bakalım bilen varsa yazsınlar

00Ares00

Yeni üye
24 Eyl 2007
32
0
hepsi hikaye kaspersky en yeni ve en iyisidir nod 32 süper virüs bulur ama trojan yada keyloglarla hemşeriymiş gibi izin bilgisayara girmelerinde...Ha çok dandik olanları yine bulur tabi ama muhteşem deil kaspersky en iisi...

ümitk

Yeni üye
18 Eyl 2007
45
0
bence de kaspersky ..
(bu arada bu konuda bize yardımcı olan ormancı ve inadtürk dostlarımız sağolsunlar)

Son düzenleme:

00Ares00

Yeni üye
24 Eyl 2007
32
0
Kaspersky hızlı sistem taraması, geniş virüs veri tabanı ve sistemi kasmayan bir antivirüs programı olarak bir numara şuan.Ayrıca yapılan bir çok testte Symantec dahil tüm güvenlik şirketlerini geride bıraktı.Hiç düşünmeden Kaspersky en iyi diyebilirim.

Çok doğru kardeşim...
Ayrıca arkadaşlar Nod32 Kaspersky dan daha eski olduğu için bir çok yeni trojan ve keyloggerları göremeyeibiliyor...

uA_deniz

Yeni üye
30 Eyl 2007
5
0
arakdaşlar ilk başta avast kurun ardırdan adaware kurum bakın ne kadar saglam oluyor
adaware : solucanlar için
avast : trova atı gibi virüsleri yakalamada iii
ya bende bu turuva atı var :confused: nedır bu hep cıkıyor nod32 kullanıyorum sılemıyorum ayrıca pcme bırısı gırmış dellendım özelim kalmadı ya birisi acıklasa nasıl silerim bunu

undertakerefe01

Katılımcı Üye
6 Tem 2007
776
7
bunlar ufak tefek antiler en iyi antivirüs NORTON dur kardeşim anladınızmı NORTON'dur.Nod 32 felan bunlar ufak tefek antiler aklınızı başınıza alın :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.