Dünyanın En Pahalı Vites Kolu..150.000 $

binatlı

Katılımcı Üye
16 Ağu 2007
489
7
vitessgf9.jpg

vitesssspe3.jpg

vitessssssoa2.jpg

by_hacker93

Yeni üye
1 Eyl 2007
32
2
Ben bu kola 15 milyon dolar değil 100 dolar bile vermem. Yaw araba sürerken durup durup vitese mi bakacaz ne işe yarayacak bu? Normal vites kolu neyimize yetmiyo? Hem bunu almak israfa da girer.

LuiLui

Katılımcı Üye
26 Ağu 2007
345
0
Üzerindekiler pırlantamı , elmasmı ? Bana kalırsa çok etkileyici bir vites kolu değil... :D Yinede paylaşım için teşekkürler...

3saniye

Katılımcı Üye
10 Ara 2006
324
3
İzmir
Zengin düğününden birkaç anons:
Damadın dayısından 15 karat viteees koluuu...
Gelinin halasından 24 ayar 3. vites dişlisiiiii...
Damadın teyzesinden fildişi direksiyon miliiii...
:D:D:D

lmz34

Yeni üye
2 Eyl 2007
21
0
ben o vitesi alanın aklına bi danklatmayı tercih ederim çünkü bi araba vitesi için gidipte o kadar para wermeye ne iş ne hacet war :Donu alanın ben aklını .... :D:D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.