Dünyanın En Yüksek Çözünürlüklü Fotoğrafı (+

Furkan172

Katılımcı Üye
8 Ağu 2015
595
0
Vatanımız
365 Gigapiksellik Dünyanın En Yüksek Çözünürlüklü Fotoğrafı (+)
Fotoğraf üzerinde zoom yaparak netliğini test edebilirsiniz.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Dwyx0h9h8zg&feature=youtu.be[/ame]

site:
In2White

Son düzenleme:

Doctor Memotaz

Uzman üye
14 Mar 2017
1,334
31
setxkbmap tr
Ya Kardeşim Yürü Git Akşam Akşam Çocukmu Kandırıyorsun.

Birincisi, 8K 12K Fotoğraflar Var Bu Hiçbirşey
İkincisi,Yok "47 yada 48 terabayt nasıl indircen" Masaüstüne İndirmem 1 Saniye Sürmedi 953Kb Fotoğraf.

ImSoSoRy

Katılımcı Üye
18 Tem 2013
600
0
YAZILIM
Abartıyorsun Kardeşim Bu Foto'da Ben Abartılacak Cözünürlük Göremedim Benim Dronem Daha İyi Fotoğraf Ve Video Cekiyor 4k Olmasına Rağmen Benimkinin Kat Kat Üstü Var.

Furkan172

Katılımcı Üye
8 Ağu 2015
595
0
Vatanımız
Ya Kardeşim Yürü Git Akşam Akşam Çocukmu Kandırıyorsun.

Birincisi, 8K 12K Fotoğraflar Var Bu Hiçbirşey
İkincisi,Yok "47 yada 48 terabayt nasıl indircen" Masaüstüne İndirmem 1 Saniye Sürmedi 953Kb Fotoğraf.

kardeşim sen onu hd olarak sadece bir bölümünü indirebilirsin ayrıca siteden resmi yaklaştır her ayrıntıya puslandırmadan gösteriyo masaüstüne indirdiğini yaklaştırsana bir .)

EnesJikoDHT

Katılımcı Üye
9 Tem 2014
436
0
config.php
Ciddimisiniz ya 🤣🤣

935 kb diyen arkadaş forumu terketsin madem olayı bilmiyorsun aşşağılayici yorum atma.
Sizin telefonunuz 4k yi anca destekliyor 😂😂

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.