*Durum çok ciddi* Paylaşımları

Uninstall59

Katılımcı Üye
20 May 2016
291
0
Türkiye
"Durum çok ciddi. Yapmadığımız bir paylaşım yüzünden ceza almamak için, Jandarma Genel Komutanlığı Bilişim Suçları Sosyal Ağ Bildirgesi çerçevesinde, Facebook'un güvenlik açığından ötürü hesabım üzerinde bulunan tüm verilerimin (IP, fotoğraflarım, paylaşımlarım vs.) çarpıtma yolu ve yasa dışı bir şekilde sahte kişilerce kullanılmasından ve doğabilecek tüm zararlardan ilgili Türk Ceza Kanunu maddeleri gereğince Facebook sorumludur. Bu hesabımdan başka bir hesabım olmadığını bildirir ve gereğinin buna göre yapılmasını tarafınıza arz ederim. 17/7/2016
NOT:paylaşmayın. Kopyalayıp durum bildirgesi olarak yapıştırın "

Gibi paylaşımlar görmeye başladım. Bir gram doğru olduğunu düşünmüyorum. Paylaşan arkadaşlar aramızda var mı ? Daha doğrusu bunun doğruluğu hakkında kesin bir şey söyleyebilecek olan birisi var mı ?

Not: Çünkü en son " Profilimde çıplaklık içeren içerikler paylaşmıyorum eğer görürseniz virüs girmiştir " tarzı durumlar fotoğraflar yayımlanıyordu. Bu kadar gelişmesini beklemiyordum.

Energizer01

Katılımcı Üye
5 Nis 2013
661
1
/root
Zaten facebook'a üye olurken koşulları peşinen kabul etmiş oluyoruz, ve şartlarda da doğacak olan sorunlardan facebook sorumlu değildir, bu tür paylaşımlar gereksiz, trollemece...

Bu kısım okunursa anlaşılacağını sanıyorum, madde 4 e dikkat...

4lv6WL.jpg

Son düzenleme:

Uninstall59

Katılımcı Üye
20 May 2016
291
0
Türkiye
Hocam ben biliyorum bunları, bilinçsiz insanlar. Kim ne derse inanıyorlar. Ayrıca ana sayfam doldu. Size danışmak istedim :D

Edit : Arkadaşın gönderdiği fotoğrafları profilimde paylaşıyorum

Son düzenleme:

Uninstall59

Katılımcı Üye
20 May 2016
291
0
Türkiye
Ohal korkusu ohal :D facebooktan atıp tutanlar zamanında 100 lercesi gözaltında korku basmış demekki millete.

Ya hocam birisi bir şey atıyor ortaya, herkes inanıyor. Sen düşününce bu insanlara ne desen inandırırsın zaten. Sadece yazdığın bir virüsün bile içine Jandarma komutanlığı siber miber bilgisayarında bu dosyadan olmayan gözaltına alınacak falan karala bişeyler bak bakalım kaç kişi indiriyor :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.