Düşen İnstagram hesabını ebedi nasıl alabilirim?

Sohex

Üye
16 Haz 2020
124
3
İnstagram hesap düşürdüm tel no mail değiştim buna rağmen adam hesaba girip şifre değiştirmiş yenileme bağlantısı gönderdiğimde benim e postama geliyor şifreyi değiştirdim fakat karşıma böyle bir ekran çıktı ne yapabilirim?

https://hizliresim.com/7qc3RB

Moderatör tarafında düzenlendi:

Warez7

Uzman üye
19 May 2018
1,425
5
Cevap: İnstagram Düşen Hesap

@Sohex
Çaldığın instagram hesabını dondursaydın keşke adam kendi mailine gelen kod ile almış, geri alman neredeyse imkansız.

Son düzenleme:

Kaan Ruling

Katılımcı Üye
17 Mar 2018
290
2
İstanbul

İnstagram hesap düşürdüm tel no mail değiştim buna rağmen adam hesaba girip şifre değiştirmiş yenileme bağlantısı gönderdiğimde benim e postama geliyor şifreyi değiştirdim fakat karşıma böyle bir ekran çıktı ne yapabilirim?

https://hizliresim.com/7qc3RB

Hesab girip revert kır sonra 38 formuna girip sil aç yap.

Warez7

Uzman üye
19 May 2018
1,425
5

Hayır kaç saatte gerçekleşti bu dediklerin çünkü hesabı dondurduktan maks 24 saat sonra açabilirsin. Bu kadar süre geçtiyse alman biraz düşük instagram'a mail atmayı dene.

Soulfly12

Katılımcı Üye
16 Mar 2017
366
1

Hesaba girdiğinde ilk olarak face hesabı bağla sonra mail no vs onayla ve cihazdan adamı at sonra hesabı sil aç yap kurucu sen olursun

Suskun

Kıdemli Üye
23 Ocak 2012
2,766
680
Germany
Merhaba,
İlk Olarak Hesaba Girişimizi Sağlıyoruz

Sağladıktan Sonra Hesap Eğer Hesaba Benziyorsa Kod İle Geri Alınır Tüm Postları Silin

Yüzünüzü Doğrulayın Sonra Hesabı Silin Ebedi Olarak

Sildikten Sonra 38 E giriş yapın Girdikten Sonra Hesabımı Yanlışıkla Sildim Vb Yazıp Yollayın Max 10 DK YA Açılır Tabi 38 in Çalışmadığı Zamanlarda Oluyor

Hesaba Girin-

Girdikten Sonra Hesabın Mailini Şifresini Teli Falan Değiştirin Doğrulayın

Doğruladıktan Sonra Farklı Bir Pc Den Veya Telden O Ülke Hariç Herhangi Bir Vpn Bağlanıp Hesabı Şüpe Düşürün

Düşürdükten Sonra Başka Bi Telden Girin Kurucu Düşürün Düşürdükten SONRA İlk O 1. Maile Kod Yollayın Sonra Şüpdekine yollayın Otomatik olarak o kod sizin mailinize gelecek

Geldikten Sonra Alın O Kodu Şüp Ekranına Yazın Ve Hesap Sizde Olacaktır

İyi Forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.