Düşürdüğüm hesaplar geri alınıyor ne yapmalıyım?

Mustafaktl

Yeni üye
26 May 2020
12
0
Abilerim Düşürdüğüm Hesaplar Geri aliniyor Ne Yaptıysam Olmadı geri alındı Ve Ayriyeten VPN ile Bağlandığımda Hesap Dogrulamaya Düşmüyor. Nerede hata yapıyorum?

Moderatör tarafında düzenlendi:

MrSytem

Katılımcı Üye
30 Ağu 2019
591
4
Cevap: Acil yardım İnstagram

Merhaba ilk önce maili sonra şifreyi sonrada kullanıcı adını değiştirip iki adımlı doğrulamayı etkinleştirin.

İyi Forumlar

kanserojen

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
880
1
47
Cevap: Acil yardım İnstagram

Merhaba,

İlk facebook bağla. Sonra mail ardından telefon numarası en son şifre ve 2FA etkinleştir. Donuğa çek hesabını. Maile girebilirsen mail gelecektir şifren değişti diye bunu ben yaptım diyip ardından mailide sil.

Saygılarımla...
kanserojen

sky2222

Katılımcı Üye
17 Nis 2020
487
6
Threadripper
İlk mail adresini karşı tarafdan alman gerekiyor.Phishingle falan düşürünce ek google doğrulaması da isteyebilirsin.Böylece hesap tamamen senin olur.Ama alamazsan bilinçli bir kullanıcı hesabını kesinlikle geri alacaktır.İyi forumlar...

Qcoder

Üye
28 Kas 2020
108
1
İlk Basta sifreni kullanıcı adını ve 2FA Yap sonra 2 hafta hesap donukta kalsın hesabı açınca 2-3 kere ismi degistir sonra kullanabilirsin :)
Merhabalar,
Bu yöntem işe yaramaz maalesef çünkü arkadaşımızın bahsettiği olay ilk maile değişikleri geri alın maili gittiği için yaşanıyor. Bunu atlatmanın yolunu konumda revert geçme olarak yer verdim. -> TIKLAYIN

Saygılar...

Qcoder

Üye
28 Kas 2020
108
1
İlk mail adresini karşı tarafdan alman gerekiyor.Phishingle falan düşürünce ek google doğrulaması da isteyebilirsin.Böylece hesap tamamen senin olur.Ama alamazsan bilinçli bir kullanıcı hesabını kesinlikle geri alacaktır.İyi forumlar...
Merhabalar,
Kesinlikle değil bence çünkü denediğim ve işe yarayan bir çözüm buldum. Konumda da yer verdim. İnsanlar neden bakmıyor anlamıyorum sanırım reklamını yapamadım.
:kahkaha

Konum burada buyrun -> TIKLAYIN
Revert geçme başlığının altında açıklamıştım.

Saygılar...

Son düzenleme:

RageUnseen

Adanmış Üye
29 Ağu 2015
6,880
1
247
İstanbul
Eğer kişinin sadece İnstagram adresini çalıyor isen işe yaramaz,çifte doğrulaması varsa hesabı tekrardan geri alabilir. Eğer tamamen ele geçirmek istiyorsan kişinin mailini de ele geçirmen lazım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.